Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elszoktátok mondani a...

Ti elszoktátok mondani a problémáitokat vagy ami bánt a barátaitoknak?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy néha annyira kibeszélném magamból, hogy épp mi a problémám vagy mi az, ami aggaszt, de azt figyeltem meg, hogy akárhányszor elkezdem mondani a családomnak vagy a közeli barátaimnak egyből mondják, hogy "mért nem csináltad ezt?", "mért nem csináltad azt?" vagy kb egyből rávágják, hogy "mit rinyálsz, ha úgy se tudsz változtatni rajta?"

Mások se szoktak ilyenekről beszélni közelebbi kapcsolatokban? Más ezt nem igényli?

Légyszi a korotokat és a nemetek is írjátok oda, ha hozzászóltok!


2016. jún. 14. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Részben igen
2016. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim,csak a családnak szoktam elmondani,de közülük kb.egy ember bírja elviselni
2016. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ElszoktM mondani en is. Foleg paromnak, neki mindent elmondok meg a gondolataimat is. Masoknak is sajnos ki szokott csuszni a szamon mert sajnos nemntudom magamban tartani sokszor es kesobb en is megbanom. Ilyenek a mai emberek..nekik lehet csak a legnagyobb gondjuk es a t

e gondod az oveik mellett eltorpul. Viszonyulj te is ugy hozzajuk ahogy ok hozzad.

19/L

2016. jún. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a párod meghallgat?
2016. jún. 14. 01:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a legjobb barátnőmmel mident megbeszélünk vagy a tesómmal sógornőmmel attól függ miről van szó a családit nyilván tesómékkal a többit a barátnőmmel 18/L
2016. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akárkinek eltudom mondani kb akivel napi kapcsolatban vagyok...


Apám, anyám, barátnőm, legjobb barátom, legjobb lány barátom...

vannak dolgok amiket egyedül oldok meg, vannak dolgok amiket kibeszélek magamból...


23F

2016. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért megválogatom, ismerem a barátaim annyira, hogy tudjam, miben tudnak és akarnak segíteni. A családom jellemzően kihagyom a magánéleti kérdéseimből, mert ők állandóan zaklatnának vele, hogy "mi van ezzel, azzal?", vagy sablonosan okoskodnak, anélkül hogy megértenék a problémát.


Van ami sehogy sem megy, azt lerajzolom, leírom, vagy elmegyek a vadonba ordítani egyet. Ezek mind lenyugtatnak egy kicsit, de a zene vagy a maszturbáció is jó feszültségoldó.

2016. jún. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát... változó, de inkább nem szoktam elmondani. Van egy dolog, amit el szeretnék mondani egy barátnőmnek, de nem fogom, mert tudom, hogy neki is vannak problémái, az ő élete sem tökéletes (igazából úgy van, hogy ami az én életemben jó, az az övében rossz, és ami az övében jó, az az enyémben rossz), és nem szeretném az én kicsi problémáimmal fárasztani. Meg a múltkor elkezdtem mondani valamit (nem azt a nagy dolgot, egy másikat), de közbevágott és mondta az övét. Szóval tényleg fárasztanám vele, nem csak én beszélem be magamnak.
2016. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok, bocsi, ez lemaradt: 18/L
2016. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!