Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez lenne a barátság, vagy...

Noncsicat kérdése:

Ez lenne a barátság, vagy csak az egyik részről nevezhető "legjobb barátnak"?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel nagyon hasonlóak vagyunk. Mindig hülyülünk, és ő eltud nekem mondani mindent. Jó fej, aranyos, de mindig nagyon könnyen megsértődik. Mások előtt mindig piszkál, beleköt mindenembe. A múltkor kigombolódott az ingem, és kilátszott egy kicsit a melltartóm, amit alapból kellemetlennek gondoltam volna, de ő mint egy 10 éves elkezdte mondani, hogy látszik a melltartód, kék? Nem gondolod, hogy nagy? Úgy, hogy mögöttünk kb. 7 fiú nézett rám, nagy szemekkel. Mostanában elég sok időt tölt egy régi lány ismerősével, sokat beszélnek, és találkoznak. Nos... a lány... kirakja amije van, és én ezt szolidan meg is jegyeztem, mire elkezdte védeni, hogy bizony XY után nem ezért fordulnak meg ennyien, hanem mert milyen csinos, jó a feneke, gyönyörű a haja, és az arca, meg milyen jó fej. Ezzel nem is lenne bajom, nem vagyok olyan féltékeny típus, de barátnőm még egyszer sem mondta komolyan, hogy szép vagyok csak amolyan "ajj nincs veled semmi baj, ne mondd már folyton ezt" Ja, és én nem érzem úgy, hogy túl sok mindent elmondhatnék neki, mert nem veszi komolyan amiket mondok. Őt nevezem a legjobb barátomnak... de nem tudom, hogy tényleg az-e. 16L
2016. máj. 20. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem legjobb barát.
2016. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!