Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most baj vagy átlagos?...

Ez most baj vagy átlagos? Fiú-lány baratsag

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor még csak nagyrészt fiú baráti köröm volt az osztályon belül. De egy eset miatt kiközösítettek ebből a fiú baráti körből és így a lányokkal kezdtem el barátkozni,együtt lógni(inkább ilyen fiús lányoknak mondanam őket). És most jelen pillananatban 1-2 fiú van akit a barátomnak tudok nevezni és max 4 fiú haveri szinten... a mostani legjobb barátom lány, és az ő körével lógok. De ettől függetlenül színtiszta heteronak érzem magam. Ez most normális,hogy inkább a lányokkal lógok jobban el?

2016. jan. 30. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi köze a szexualitásodnak a barátaid neméhez?
2016. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert a gyakorikérdések is tele van az ilyennel hogy ha egy fiunak tobbsegben lany baratai vannak akkor lehet hogy meleg..
2016. jan. 30. 11:41
 3/6 A kérdező kommentje:
Azert irtam ezt oda,hogy hetero vagyok
2016. jan. 30. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A világon a legnormálisabb dolog, ha két ember összebarátkozik. A nemük meg miért nem mindegy? A fiúk meg a lányok nem két külön faj, hogy tátott szájjal kelljen pislogni, ha jól kijönnek egymással...
2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2016. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Gyakori Kérdések fórum tele van hülyékkel. Úgyhogy ide ne gyere tanulni!
2016. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!