Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha csúfolnak a...

Mit csináljak ha csúfolnak a méretem miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! , én nem értem hogy miért csúfolnak ha 2-3 cm el vagyok csak kisebb náluk. És nagyon sértő tud lenni ha így sértegetnek miközben kb akkora vagyok mint ők, mert így tudom csak azért csinálják hogy froclizzanak .

( Egyébként a barátaimról van szó, ők sértegetnek emiatt az "ismeretlenek" nem szoktak )

előre is köszönöm a válaszokat sziasztok!

14/f

u.i. : nem érdekelne ha csak 1-2 szer csinálnák de már több ÉVE folytatják.



2015. okt. 30. 09:39
 1/6 Nagilum válasza:

Ezek nem a barátaid.

Azért piszkálnak, mert látják, hogy bánt. Tök mindegy, mi miatt... A gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni.

Nekem anno nagy könnyebbség volt, hogy voltak igazi barátaim is, akikre számíthattam. Akik buzeráltak, könnyebb volt őket leszarni.

Ez a lényeg. Te valószínűleg szeretetre éhes, nyílt, befogadó ember vagy, és ezzel durván visszaélnek mások.

Ez egy jó adottság, de sokat bántanak miatta. Érdemes kiépíteni egy védelmet, hogy ne hagyd bizonyos embereknek, hogy bármilyen érzelmet keltsen benned. Ez nehéz, és kíméletlen feladat, de más ötletem nincs. Fel kell húzni magad körül kilenc kerítést, hogy aki ott áll előtted is ezer kilométerre van tőled, és nem érhet hozzá a belső nyugalmadhoz. Mert az fontosabb, mint az ő véleményük és gonoszságuk.

Viszont egy-két kiválasztott embert be kell engedni, különben egyedül maradsz. De mindenkit nem szabad.

Hajrá!

2015. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Vágj nekik vissza!

Kb. úgy viselkednek mint az ovisok! :D

Legyél már okosabb..;D

2015. okt. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Egyetértek az elsővel. Engem is mindig csúfoltak a suliban. A gyerekek nagyon gonoszak. És azt is tudom, hogy teljesen mindegy mi az ok, lényeg, hogy fogást keressenek rajtad. Ha magasabb lennél, akkor az is ok lenne. Tök mindegy. Valakit a nevéért csúfolnak, van akit a súlya miatt, stb.


lehet, hogy más barátokat kellene választanod.

2015. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ne hagyd, hogy hasson rád a sértés. Ha látják, hogy bánt, akkor tovább fogják csinálni, ebben a korban ez így működik. Ne engedd nekik. Röhögd ki őket, ha csúfolnak, ne lássák rajtad, hogy zavar, akkor abba fogják hagyni .

Keress igazi barátokat, nem szabad energiát pazarolni olyan emberekre, akik így bánnak veled.

2015. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.: Miért nem shzarsz bele?

2.: KOmmunikálj velük.

3.: Ha tudni szeretnéd miért csinálják, 2..

2015. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint te is írtad nincs valófi okuk csúfolni. Kisebb vagy 2 cm-rel, 4 év múlva lehet, hogy egy fejjel föléjük nősz, lehet, hogy ugyanakkora leszel.

Lehet ezen is csúfolni fognak. Igazából lehet, hogy csak csodálkoznak rajta és nevetnek, úgyhogy nem kell rajta megsértődni.

14 évesek még mindenen csodálkoznak.

2016. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!