Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy a barátom...

Mit csináljak, hogy a barátom ne balhézzon össze a pasimmal?

Figyelt kérdés

Van egy pasim nem is olyan régóta, és mióta a fiú barátom megtudta és találkoztak azóta rühellik egymást. Folyton minden apróságba belekötnek egymásnál, ha baráti társaságban megyünk ki együtt, veszekednek meg a “csak barátom” fenyegeti a pasimat, hogy szétrúgja a fejét… Rám is haragszik, mert nem tőlem tudta meg először azt, hogy lett egy pasim. Folyton mondja, hogy miért ilyen alakot választottam magam mellé, de ha megkérdem, hogy mi a baja a sráccal, csak annyit mond, hogy egy fxxxszfej… Akkor a pasim megfolyton azt mondja, hogy szakítsam meg a kapcsolatot a haverral, ne is menjek a közelébe, mert ő a fszfej...

Komolyan, ha mindketten ott vannak már normálisan nem is lehet ellenni, mert biztos, hogy az egyik neki megy a másiknak. A pasim is hibás, mert folyton felveszi a dolgokat, de a másik srác pedig egyfolytában hergeli… Félek, hogy komolyan összeverekednek egyszer. Mit tegyek?


2015. okt. 12. 16:54
 1/9 anonim válasza:
88%
A "csak barátod" nem csak a barátod, hanem szerelmes beléd. Ennyi.
2015. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Oszd ki mindkettőt hogy viselkedjenek.
2015. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ritka primitív férfiakkal veszed körül magad...
2015. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb hibás te vagy.


Egy kapcsolatba nicns helye idegen embereknek még ha a barátaid is.

2015. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó! szóval, ha van pasim, barátaim már nem lehetnek? :Dlol
2015. okt. 12. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
hát igen, lol, egy nagy lol vagy. Lehetnek, de ha a pároddal vagy minek van ott a barátod? Egyáltalán nekünk mi közünk a te nevetséges magánéletedhez? OSztod itt a pasidat akit elvileg szeretsz és odavagy érte és bármit megtennél érte. Mondjuk nem tűnik szerelemnek.
2015. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is haverod többet érez irántad mint haverság,barátság. Hiszen másképpen nem érdekelné,hogy van párod.Inkább örülnie kéne.

Vaaagy pedig ismerik egymást (?)


A másik fele döntsd el,hogy a barátaiddal vagy vagy a pasiddal.


Utálom mikor a barátaim hozzák a párjukat egy-egy bulira.



Húgom is csak a barátjával képes elszakadni bulizni. Nem lehet vele rendesen bulizni,mert arra figyel mit csinál a barátja -.-

2015. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy aki a te kedvedért nem képes normális ember módjára viselkedni a másikkal, az mehet, amerre lát, te nem akarsz vele semmilyen kapcsolatban lenni.
2015. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bejátszanám ezt, hogy mindkettőnél, hogy "Szeretsz te engem? Ha szeretsz, akkor elviseled a másikat, ha nem, le lehet lépni". Ebből kiderül, hogy ki az, aki van rád annyira tekintettel, hogy kulturáltabb viselkedésre vált.
2015. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!