Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A két legjobb barátom nem a...

A két legjobb barátom nem a barátaim?

Figyelt kérdés

Egyikük 6 éves korom óta a legjobb barátom másikukat kb 11 éves korom óta.

Eleinte ök ketten nem igen barátkoztak egymással, de a nyáron össuebarátkoztak és engem semmibe. Se vesznek. Előtte folyton valamelyikükkel lógtam most meg ók egymással és mikor szólok eggyiküknek hogy nincs e kedve csinálni vmit sörözni vagy megézni egy filmet akkor mindig valamit kitalálnak hogy miért nem jó most és ök ketten meg folyton eggyütt buliznak nekem meg nem is szólnak hogy nincs e kedv csinálni ezt vagy azt. Annyira borzalmas érzés azt látni hogy őkk ketten jóbavannak én meg beszélgetni se tudok rendesen velük, mert haggyam már békén, meg takarodjak... mindkettőjükkel abban a viszonyban voltam hogy kb az életemet bíztam volna rájuk most meg semmire nem tudom megkérni őket.



2015. okt. 10. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez elég szomorú, de ha a barátaid, akkor megkérdezheted őket, hogy mi is a helyzet.
2015. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésed nem a kérdésed?
2015. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a ketten azt mondtak hogy semmi
2015. okt. 10. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ilyen. Sztem keresd őket még 1x-2x és ha nem reaglnak keress új barátokat
2015. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!