Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18. -adik születésnapra...

18. -adik születésnapra milyen idézet illene egy lánynak?

Figyelt kérdés
Egy ajándék részese lenne az idézet. Valami személyesebb ajándékot találtam ki az egyik barátnőmnek. Nem akarok valamilyen csecsebecsét megvenni a boltban, hiszen ez mégis a 18.-adik születésnapja. Ami rá igaz: szereti az embereket, mindenben a jót látja, humán beállítottságú, színjátszásra jár.

2015. szept. 20. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai nap lettél 18 éves, figyelj, hogy a bulin ne maradjál éhes. Ha leöntenek pezsgõvel, ne legyél mérges. Egyél inkább tortát, hisz az úgyis olyan édes.
2015. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mit veszel neki?
2015. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem ezt csak te tudhatod a legjobban , keresgélj és amelyiket úgy érzed hogy megfelelő azt válaszd :) küldenék én de én csak depressziós idézeteket olvasgatok. :D amugy még egy jó tanács, ha van kedvenc zenéje,filmje,könyve válasz abbol idézetet az biztos emlékezetes lesz :p
2015. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!