Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek a barátomról?

Mi a véleményetek a barátomról?

Figyelt kérdés
pár éve ismerem a fiút , de csak pár hónapja nagyon jó barátom . Megfogott engem az ő belső tulajdonságai . Nagyon empatikus , segít másoknak , sokszor mosolyog meg ilyenek . Nemrég egyszer elhívott magához , és elég furán viselkedett , az ajtók becsukva , s ha ki is nyitotta akkor úgy hogy én ne lássam mi van a szobájában . Mikor beszélgetünk , mindig egyhangúan mondja hogy mi történt vele , akár jó , akár rossz . Én nagyon kedvelem őt mert valóban jó ember , de olyanra is volt már példa hogy mentem haza , és jött utánam biciklivel . Megálltam hogy mi a baj , és csak úgy elsuhant mellettem , és kb úgy nézett rám mint a véres késre. Másnap meg úgyszintén csak mosolygott . Mi a véleményetek erről ?

2015. szept. 2. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elég idióta... illetve gyerekes a viselkedése... persze ha csak 12 évesek vagytok akkor teljesen érthető a viselkedése
2015. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyilván kiván szexuálisan,csak gátlásos nagyon..
2015. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szociopata
2015. szept. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg és szociálisan labilis. Bizonyára vannak gyakori kirohanásai, illetve egyszer így gondolja aztán egy óra múlva az ellenkezőjét gondolja vagy teszi.
2015. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem vigyázz vele, nem tűnik lelkileg stabilnak...Pont az ilyen "jó emberek" sokszor tele vannak elfojtott gátlásokkal, ami időnként nagyon furcsán jöhet elő (néha meg kórosan)
2015. szept. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Találsz te ennél jobbat is.
2015. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem probald megbeszelni ezt vele is, de azert legy ovatos.
2015. szept. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 nem szociopata vagy nem csak az amit leirsz az az egesz a pszichopata jelemzo tunete


hogy mivel leplezi ezt az mas dolog


de a pszichopata barmire kepes barmikor, jobb elkerulni az ilyeneket

2015. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!