Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszakérjem az ajándékot?

Visszakérjem az ajándékot?

Figyelt kérdés

Az évfolyamon az egyik lánnyal régebben összevesztünk, a probléma az volt hogy nem köszöntem (elég felénk vagyok). Azóta próbáltam bocsánatot kérni de nem allt szóba velem, ezért Facebookon magyarázkodtam. Most nem rég vettem neki egy nyakláncot amit az egyik osztalytarsa adott oda neki. De még mindig nem hajlandó beszélni velem.

16/F



2015. jún. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Okos mind a kettőtök :D
2015. jún. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem azért mondom, hogy támadásnak vedd, de ez sajnos így vagy: felejtsd el azt a lányt, a nőknek határozott férfira van szüksége, nem olyanra, aki köszönni sem mer.

Azt a nyakláncot meg ne kérd vissza, az még kellemetlenebb helyzetet szülne, gondolom nem volt olyan rettentő drága, hogy vissza kelljen kérned. Az is eleve elég idétlenül hangzik, hogy azt a nyakláncot még csak nem is te adtad oda neki...

Hátrálj ki ebből a megalázó szituációból.

2015. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-hoz csatlakoznék, ne tedd még megalázottabbá a szitut, hagy a fenébe és felejtsd el, ne kérd vissza, csak magadat hoznád kellemetlen, szar helyzetbe. Mint az ovisok.
2015. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pajti, legyél büszke, meg legyen tartásod, és meg ne próbáld visszakérni, lényeg, hogy emelt fővel távozz minden szituációból.

Ezek után a lánynak kell eldöntenie, jogosnak érzi-e, hogy megtartsa azt a láncot...

Ha megtartja, én egy idő után azért rákérdeznék, hogy mégis hogy érzi magát?

Csak keményen haver.

2015. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!