Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy hasonló lányt keresek...

Egy hasonló lányt keresek mint én! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves rocker lány vagyok! Nagyon szeretek zenét hallgatni, koncertre járni, nagyon szeretnek engem az emberek, sok barátom van, de nem igazán olyan vérmérsékletűek mint én.:) Az lenne a kérdésem, hogy van e lány, aki szereti a jó zenét, és azért eljönne velem szórakozni? :) Megbízható vagyok, a családom is, és egész jól kijövök még ismeretlenekkel is.:) A zenék: elég széles a paletta.:) Egész régről (pl. Pink Floyd) a mai zenéig mindent ami rock és persze hallgatható. A kedvencem az ACDC, a Maiden és a Motörhead! Magyar zenéket is szeretem, a Tankcsapdát és a Pokolgépet stb :) Amúgy pozitív személyiség vagyok és imádom a kakaóscsigát! Ha van aki megszán, légyszíves írjátok le honnan valósiak vagytok :) Én nagyon közel lakom fehérvárhoz :)

2015. ápr. 7. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
"Nagyon szeretnek engem az emberek, sok barátom van" - azért ez kicsit merész, nem gondolod? Ha pedig igaz, akkor értelmét veszti a tény, hogy egy anoním oldalon keresel barátokat 142 megjátszott smiley társaságában.
2015. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
;) gondolj amit szeretnel
2015. ápr. 8. 21:43
 3/4 anonim válasza:
beképzelt vagy. egoistákkal meg nem szívesen barátkozik senki :) vegyél egy kicsit vissza picilány ;)
2015. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ennyi negatív felfogású embert egy helyen.. A kérdésre bezzeg egyik sem válaszolt..:/ Szánalmas.. Na mindegy:) Vannak hasonlóságok:D Én szívesen beszélgetnék veled ha még van kedved;)
2015. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!