Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebook gond, mit tegyek?

Facebook gond, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég gáz, de már megbolondulok!!

Azért vagyok fent facebookon, mert egy csomó barátnőmmel nem tudok találkozni, illetve van egy-két ismerősöm akivel itt tartjuk a kapcsolatot, pl. a volt osztályfőnököm aki külföldön van.

Nos, a következő a probléma:

Ha rejtve is vagyok fent, telefonról látják hogy mikor voltam fent utoljára. Ha nem írok vissza nekik EGY!!! napig, egyből kapom a leveleket, hogy miért nem írok, mi a bajom, és megsértődnek. MINDENKI. Direkt nem olvasom el hogy ne jelezze, hogy látta, erre berágnak.

Indokolnom kell, hogy miért nem vagyok fent.

pl. most az történt ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy hétfőn írt a legjobb barátnőm, hogy miújság. Mivel nem írtam vissza neki ezért ma kapom az üzenetet hogy azért ugye szerdán még találkozunk?(célzásképp ha már nem írok vissza).

Ma visszaírtam neki, hogy ne haragudjon nem nagyon voltam elérhető, mire mondta hogy furcsállta hogy nem írok neki vissza. Kérdem én ha aggódik azis jó ha felhívjuk egymást, nem? Vagy kapok egy smst.

Komolyan ott tartunk ha nem facebookozok nem lesz barátom?

Erősen gondolkozom hogy törlöm magam, de azok miatt akik fontosak nem akarom(a párommal is itt szoktunk kommunikálni mert sajnos nem sűrűn tudjuk hívni egymást).

A problémám a vádaskodás, hogy az hogy nem írok vissza még ha bunkó dolog is, az én dolgom, nem?

Én se szoktam megharagudni ha nem írnak vissza, mert gondolom akkor főznek, sütnek, játszanak, filmeznek, stb.

Nem arra gondolok hogy de szemetek...


2015. márc. 3. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon ne hasznalj facebookot es szamitogeprol csak hetvegen lepj be. Akikkel megy gyakran kommunikalsz, hasznalj skype-ot.
2015. márc. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne facebookozz.
2015. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyen erőszakoskodókat simán kidobom az ismerőseim közül. Utána már nem tudnak rámírni, mert úgy van beállítva, hogy csak ismerős írhat.
2015. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Töröld ezeket a "barátokat" vagy a legjobb ha magadat is törlöd. A fészbuk egy pöcegödör amibe ha beleesel szaros és büdös leszel és nehezen mászol ki belőle .
2015. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A skype jó lenne, majd mondom nekik. Illetve Ők Vibereznek, de hogy őszinte legyek nem tudom az mennyivel lenne jobb. :D :D :D

Törölném magam csak ezek miatt nem akarom. Nem egyszer volt már az hogy ígyis fontos dologról maradtam le osztályszinten, mert pl. nincs viberem, és ott beszélt meg valamit a többiekkel az OSZTÁLYFŐNÖK.

Facebookon is ha van valami egyből megtudom és ezek fontosak nem csak olyan hírek hogy pl. xy ma mit reggelizett.:D

de kipróbálom ezt, hogy korlátozom őket, meg szépen áttérek valami másra.

Tényleg nehéz "kimászni".:)

2015. márc. 3. 10:44
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Miért nem írod meg nekik, hogy "Ne haragudj Pista, most nem érek rá, de majd este lesz egy kis időm, és akkor tudunk beszélni." ?
2015. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, mert ahhoz már gondolkodni kéne, pedig semmibe sem telik elovlasni és írni rá 1 sort, hogy épp rohanok este válaszolok.
2015. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem 28 ismerősöm van facebookon a rokonokkal együtt.

a munkatársakat rutinból tiltom még mielőtt felfedeznek hogy fent vagyok facebookon.

a legjobb barátnőimnek nincs facebook fiókjuk, én is csak egy bizonyos csoport látogatása miatt használom. (iskola)

aki számonkér, azt fel szoktam homályosítani, hogy nem vagyok a gyereke.

amennyiben tovább erőlködik, tiltás köszönés nélkül, mielőtt még végigolvassam hogy mennyire nyavajog hogy mekkora bunkó vagyok(ha elköszönnék tőle nyavajogna)

ez a módszer nekem bevált.

nincs szükségem ilyen emberekre "barátok" címén.

35/L

2015. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is 6-7es véleményét osztom...rühellem az olyan embereket, akik órákig a gép előtt ülnek, nézik a facebook-ot, de amikor írnak nekik, akkor annyit nem képesek írni, hogy bocs, most nem jó. tudjuk, van az a mondás, hogy a néma gyereknek az anyja se érti a szavát.


1 mondatot akkor is el tud ereszteni az ember, ha épp alapvetően elfoglalt, és nem azért van fenn, hogy 10 emberrel beszéljen.


ha erre is lusta, akkor meg nem kell azon csodálkozni, hogy valaki kitartóan írkál 10 percenként, hogy "na mikor írsz már?", meg "látom, hogy olvasod" és ehhez hasonlók...


és emellett meg ne legyenek olyan ismerősök, akikkel amúgy nem is szeretnél beszélni...

2015. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!