Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el a barátnőmnek...

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy éljen? 15/L

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el a barátnőmnek hogy éljen?

15 évesek vagyunk.

Tudni kell róla, hogy az a 'magányosnak érzem magam, felvágom az ereimet' lány. Nem él. Mindig mondja, hogy milyen jó nekem mert van barátom, sok barátnőm van, mindennap csinálok valamit..és ő meg csak egész nap ül a sötét szobában, tumblr-zik, szomorú zenét hallgat, depizik stb.. Persze, elszoktam hívni hozzánk, szoktunk sétálni, filmezni meg ilyenek. De nem tudok mindig vele lenni. Hogy mondhatnám el neki, hogy ne az ereit vágja, hanem barátkozzon? Persze nem az én dolgom, de jót akarok neki. És gondolom örülne még pluszba egy kis társaságnak is.



2015. febr. 27. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell egy értelmi szint, hogy ezt felfogja, ami láthatóan nem megy. Az, hogy próbálod kimozdítani, az jó, ha összetudod ismertetni, bemutatni pár embernek, az még jobb.


Viszont azt is megkéne tudni mi a gondja, miért depressziózik. Folyamatos csalódások? Valami bántja? Ennek kigyomlálása nélkül marad ez az érvagdosós hülyeség, még ha próbál ismerkedni is.

2015. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!