Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem akar velem...

Mit tegyek ha nem akar velem beszelgetni a baratnom?

Figyelt kérdés
Szakitott a parjaval mar par napja es nem beszel rola, nem mondta el, hogy mi tortent, nem mond semmit. Felolem erdeklodik, kerdezi, hogy hogy van velem, mondja, hogy meseljek. En se vagyok a legjobb passzba, de ezt most nem is mondtam neki, mert ezzel nem szeretnem terhelni. Rosszul esik, ugy erzem, hogy nem bizik bennem, pedig annyira szeretnek segiteni neki es szivesen meghallgatnam. Mindig annyit mond ra, hogy 'most ne". Mi a legjobb amit ilyenkor teszek? Lehet, hogy ugy a jobb neki, ha meg nem kell beszelnoe rola? Legyen ugy ahogy o szeretne es meseljek en? Es oszinten irjam le, hogy velem mi van vagy az nem lenne jobes inkabb irjam, hogy jol vagyok meg ilyenek? 20 evesek vagyunk
2015. febr. 6. 15:40
 1/1 anonim válasza:
Biztos rosszul esett neki a szakítás és fáj neki visszaemlékezni. Én a helyedbe megkérdezném tőle személyesen h miért nem bízik benned
2015. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!