Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Köszönjünk Facebookon vagy ne?

Köszönjünk Facebookon vagy ne?

Figyelt kérdés
A Facebook Chat-en történő beszélgetés vehető egy végtelen lezáratlan beszélgetésnek. Ennek fényében én mégis úgy gondolom, hogy illendő megadni azt a tiszteletet, mindenkinek akivel beszélek ott, hogy köszönéssel kezdem/befejezem a beszélgetést, viszont mások szerint nem. Szerintetek?

2015. jan. 24. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig köszönök kezdésnél és búcsúzásnál is, szerintem ez a természetes, nemcsak úgy eltűnni szótlanul.
2015. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

En leginkabb mobilon szoktam netezni (mint sokan a korosztalyombol), igy ez valtozo. Van, mikor kozben mast is csinalunk, ugy eltununk, fel oraig-oraig is kb, akkor meg furan jonne ki ha rovid idoben sokszor koszontgetnek. Vagy ha egy nap mar talalkoztam vele es este beszelunk, akkor se szoktunk. Elkoszonni csak nagyon ritkan koszonok el, mert ha van vmi mondandoja van kesobb, akkor csak leirja es folytatjuk...

16/l

2015. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

én nem szoktam, sztem felesleges körök futása ez neten, hogy szia-szia-mizu-semmi-veled-velem se, és csak utána írod, amit akarsz. egyből azt írom ami érdekel.


te se köszöntél most itt be. ugyanaz

2015. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Minek? Még azt hiszik, hogy valamilyen kulturlény vagy!
2015. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ kivel és mennyit beszélek.


Van akivel napi szinten tartjuk a kapcsolatot, nem fogok 10x köszönni neki, meg az egész Facebookozás időtlenné teszi a beszélgetést, ha valami vicceset látok, hallok, elmesélem, leírom, belinkelem, és kész.


Persze van akivel keveset beszélek, ott köszönök mindig, főleg ha kérni akarok akkor muszáj lefutni azt a pár "mizu, hogy vagy, ideadod?" kérdést, és nem csak lejmolni :D

2015. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a legtöbb beszélgetés végtelen a facebookon. Akkor meg hülyén néz ki, ha köszönök, mert akkor írok a másiknak, amikor csak eszembe jut.

Akivel viszont nem beszélek, csak ritkán, annak evidens, hogy köszönök.

2015. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorka Elanor válasza:
Szerintem nem kell mindig köszönni de volt olyan is hogy több napi beszélgetés volt eggyik nap ő másik nap én írtam. A suliban vagy 5x köszönök valakinek egy nap nem tom miért. Köszönhetsz bátran de nem muszály. Remélem segítettem :D
2015. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!