Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha tetszik egy...

Szamosii kérdése:

Mit tegyek ha tetszik egy fiú, de csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Elég régóta ismerem szerintem bunkóság lenne ennyi idő után kijelenteni, hogy: Hé te bejössz :/. Nem egy suliba járunk. Edzéseken szoktunk találkozni. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. HELP! Ja és ha az apja is a közelbe van? Az változtat valamin? Vagyis szégyenlősebb lesz ? /a fiú/

2014. nov. 19. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Nyugodtan mond meg neki, ez nem para:)
2014. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat a mai vilagban nem tudom, de remelem lany vagy es akkor azt mondom neked hogy: ha regota ismered hanem, nem bunkosag neki szint vallani bar nem pont ugy ahogy leirtad hogy ,,he te bejossz :/" mert az kicsit furan hatna. De ha nincs baratnoje akkor nyugodtan fejezd ki iranta vonzalmadat. Az apa termeszetesen mint peldakep all egy fiu elott jo esetben ezt egy ido utan felvaltja a versenges hogy letudja gyozni az apjat kulonbozo tereken (ismetlem normal eseesetben). Ezekbol adodoan lehet kisse szegyellosebb mert nem akar az apja elott lebogni. Amugy hany evesek vagytok? Milyen edzes? Es hogy jon az apa a kepbe? Ő az edző?
2014. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a pici szádat!Ilyenkor kell használni,nem a képeken csücsöríteni vele.
2014. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A korom ink. maradon titok. Az edzés : Falmászás. Az apa úgy jön a képbe, hogy nyerés mániás és ő készíti fel a gyermekét :D. Köszi a sok bíztatást megpróbálom neki elmondani.
2014. nov. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!