Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elköltözött és most tudomást...

Elköltözött és most tudomást sem vesz az egykori barátairól. Rosszul ismertem?

Figyelt kérdés

Lehet, hülye kérdés meg alapjáraton butaság, de akkor is: legjobb barátnőmék elköltöztek (két évet laktak itt) és rendesen elbúcsúztunk a szülinapján, hogy "majd beszélünk" meg még ő mondta, hogy nem szeretné, ha megszakítanánk a kapcsolatot... Eddig általában én írtam neki, mondom, most megvárom, míg ő ír, elvégre ő ment el... Közben másik barátnő írt egy közös csoportba neki, hogy azért illene valami hírt adnia magáról. Látta az üzenetet, biztos, hiszen le is tiltotta ezt a személyt. Ugyanide én is írtam neki egy rövidke baráti üzit (nem, én nem olvastam be neki...), de ezt már el se olvasta.

Érdekes, hogy elvileg legjobb barátnők voltunk, de pont nekem nem reagál... Pedig elvileg nem változott... Mit csináljak? Én nem akarom, hogy rosszba legyünk csak mert... gőzöm nincs miért...


2014. okt. 21. 18:55
 1/2 Martinbh válasza:
Lehet hogy sorozatgyilkos vagy szexrabszolga vagy valaki megszorongatta mint az addams family 2-ben
2014. okt. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neem lettem okosabb XD
2014. okt. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!