Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rockerek, metálosok ismerkedni?

Rockerek, metálosok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Bocsi, tudom hogy ezt nem ide kéne kiírnom. 22 éves lány vagyok. Szeretnék olyan embereket megismerni akik hozzám hasonlóak, és nem jelent gondot hétvégén kimozdulni vagy elmenni egy koncertre, akár másik városba.

Az a problémám hogy kisvárosban élek és sajnos itt csak egy olyan barátom van évek óta aki ugyanazokat a zenéket hallgatja mint én és el lehet vele hülyülni. Persze nem ez alapján barátkozok, de szórakozás szempontjából jobb lenne. Pl: mentem volna Rockmaratonra (arch enemy-re)de k**vára senki nem jött el velem(egyedül nem mertem elindulni). Az In flames-ről is lemaradtam :D

Gondoltam baja, szexárd környékiek esetleg pest megye? Pest 128 km-re van ide sajnos, de belefér.

Szeretnék már egy jó társaságot, az sem baj ha csak iszogatás van :D

Ezeket szeretem: Bullet for my valentine, Avenged Sevenfold, Motionless in white, Trivium, Arch Enemy,In flames, Metallica, Slipknot, Manson, Korn, viking metál...

Írjatok meg esetleg facebook csere, mert itt nemjó levelezni.



2014. szept. 29. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltam maratonon, pont az Arch Enemy miatt mentem ki pár haverral. Ha előtte kiírod a kérdést akár jöhettél volna velünk, bár azt hiszem akkor mindannyian rádmozdultunk volna.

Egyébként nem vagyok rocker, csak szeretem a rockot és a metált. Koncertre sem járok minden hétvégén, de ha csak ez tart vissza téged a koncertre járástól, akkor nyugodtan írhatsz, talán elkísérlek.

2014. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is voltam AE-n bár az Hegyalján volt. Nekem is az volt a gond, hogy nem volt kivel menni rockmaratonra idén. Ha gondolod írj, szívesen ismerkedek. 29/F
2014. szept. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok (még) rocker de mostanàba elég sokat járok ilyen körökbe,egyik barátom megkedveltette velem ezt a légkört.

ha gondolod beszélgethetünk

2014. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Viking metál bármikor jöhet!!4

Írj nyugodtan

24F

2014. okt. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!