Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen a legjobb barátnőd?...

Milyen a legjobb barátnőd? Mesélnél ròla?

Figyelt kérdés
Mit jelent neked,hogy a legjobb,hány éve,mit szeretsz benne,stb.
2014. szept. 1. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt jelenti,hogy kölcsönösen keressük egymást.Segítünk egymásnak amiben csak tudunk.Bízunk egymásban.Egymásra nézünk és tudjuk mi jár a másik fejében.Pár mozdulatból megértjük egymást. Egymás társaságában tudjuk a legjobban önmagunkat adni,elengedni magunkat.


Októberben lesz 1 éve,hogy ismerem legjobb barátnőmet,bár az első 2-3 hónapban szimplán csak barátnők voltunk aztán lettünk legjobb barátnők :)


Szeretem benne,hogy önzetlen,példa : ha van 500 ft-ja és nekem 400 ft-ra van szükségem gond nélkül oda adja én is ilyen vagyok! :) a barátaiért mindig kiáll,megvédi őket ha kell.

Nagyon közvetlen,szabad szellemű csajszi. Józan bolond és annyira jó a társasága :D


Buszon vagy bármilyen tömegközlekedési eszközön utazunk akkor fülesen hallgatjuk a zenét ő elkezd táncolni,ülve vagy állva,meg tapsol is hozzá.áááá nem néznek hülyének :DDDD De azt szeretem,hogy rohadtul leszarja,hogy mások mit gondolnak róla.Így amikor vele vagyok én is így vagyok.Csak rá figyelek és nem érdekel más ember.


Mellette lettem sokkal nyitottabb,meg könnyebben oldódok :)

Kicsit parancsolgatós típusú én szeretem kicsit húzni az agyát,hogy csak azért se viszek neki xy dolgot :D ilyenkor van,hogy játékból verekedünk. Ő erősebb,de én csak azért is kötekedek vele.Sokszor voltak rajtam lila foltok :D :D


De amúgy olyan mintha évek óta ismernénk egymást :D

2014. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó olvasni, ahogy "beszélsz" róla! :)
2014. szept. 1. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy így látod:)

Bár sokszor is szoktunk veszekedni,mert eléggé különbözünk.

De vhogy nem tudunk egymás nélkül élni.Mindig kibékülünk.


Egyszer olvastam olyat,hogy egy igazi barátság olyan mint egy pár kapcsolat, vonzódás és szex nélkül :D Szerintem ez igaz.

Mi is nagyon ragaszkodunk egymáshoz.

Pár napig nem találkozunk utána alig várjuk,hogy talizzunk.


Csak ő beköltözött Pestre a párjához,én itt maradtam ő is dolgozik én is dolgozok holnaptól.Aztán kevesebb idő lesz már egymásra sajnos :(

2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!