Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még olyan fiúk, akiknek...

Vannak még olyan fiúk, akiknek lány barátai vannak, lányokkal érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Nektek miért alakult így? Miért nem jó fiúkkal barátkoznotok?
2014. aug. 9. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de általában az ilyeneknek van sok fiú haverja is...
2014. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.Van 3 fiú haverom, velük kiskorom óta jóban vagyok.8 lánnyal vagyunk baráti viszonyban, sokszor mondanak nekünk olyanokat, amiket másoknak nem mernek.Általában ennyien szoktunk beszélgetni, vagy elmenni valahová.

Többek között a régi ismeretség miatt vagyunk ilyen jóban.Az évek alatt kialakult egy olyan szoros baráti kötelék köztünk, hogy maximálisan megbízunk a másikban.Meg egyébként nem tudom más hogy van vele, de szerintem a lányok érettebbek valamivel a fiúknál (általában), komolyabban lehet velük beszélgetni bármiről.Fiútársaságok beszéde mifelénk kimerül annyiban, hogy ki milyen játékon játszott utoljára, meg hogy hányszor maszturbáltak..

2014. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, nekem sajnos a múltban keresendők a válaszok. A mostohaapám nagyon szrul bánt velem, állandóan megalázott, megfélemlített. Előtte pedig apám is inkább azzal volt elfoglalva, hogyan csalja meg anyámat, nem velem.


Megfigyelhető, hogy azok a fiúk jönnek ki jobban a lányokkal, mint fiúkkal, akiknek van valami bibi az "apaszerep" körül a fiatalságukban.

2014. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Anyás vagyok alapból, kiskoromban sokat voltam kórházban /ahol anya nem mindig tudott velem lenni/, és talán innen adódik, hogy lányokkal jobban elvagyok, mint fiúkkal. A fiúk szinte mindig valami rosszaságon törik a fejüket.
2014. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szeretek fiúkkal is barákozni és lányokkal is. Alapvetően lunáris típus vagyok, nem érdekeltek azok a tipikus focis szerelős autós témák és durva beszéd, mellette szerettem értékelni a szépet és a jó gondolatokat is, a nők gondolkodását pedig nagyon szeretem és ez tizenéves koromtól fogva megmaradt, sőt hiányzik is most egy lány barát hogy Pester költöztem. 30/F
2014. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

jöhet még!

2014. aug. 10. 15:46
 7/8 Kiki555 válasza:
Általában az ilyen fiúk nem nagyon akarnak fiúkkal barátkozni,mert lehet hogy folyton szivatják/piszkálják őket,vagy csak simán nem tudnak olyan dolgokról beszélni egy fiúval,mint egy lánnyal.Igazából én is ilyen fiú vagyok,engem folyton piszkálnak a fiú "haverjaim" ezért inkább idősebb lányok társaságát kedvelem.Meg az idő elteltével arra is rájöttem,hogy a lányok sokkal kulturáltabbak mint egy fiú,és ezért ha van egy kulturált fiú,és a nem túl kulturált fiú barátai társaságát nem annyira kedveli,mint az idősebb kulturált lányok társaságát.Mondjuk egy szomszédság miatt kialakuló 10 éves barátságom is van,meg egy éves barátságom,akik 6-7 lányból állnak,és én vagyok csak fiú,mondjuk van olyan is,hogy előtte ugyan úgy,mint egy fiú,utál meg cikizik.De én az egyik legjobb lány barátommal való találkozás tesz boldoggá.A nővéremmel nem beszélek olyanokról,mint vele.Sőt,nekem olyan érzés,mintha ő is a nővérem lenne.Mindig megvédem,mindig a legjobbat akarom neki,és a pasijával is jó barátságot táplálok.
2014. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja, nekem is hasonló.. engem csak leszarnak a „haverjaim”, meg tényleg az, hogy nem tudok velük beszélgetni. a focit nagyon szeretem, de nincs akit annyira érdekelne, mint engem... el vannak a biszem-bäszomkodásukkal, de egy hazai meccsre már nem jönnek ki, mert az szar... de ő él-hal a fociért.. -.-" soha a büdös életben nem lesz kint egyik sem egy reál margit vagy bőrszalonna meccsen.. mondjuk én ilyen lokálpatrióta vagyok, szóval érthető miért imádom a hazait.. :D
2014. aug. 12. 00:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!