Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » ötleteket szeretnék kérni,...

ötleteket szeretnék kérni, hogy mit lehetne venni egy fiúnak születésnapjára? A barátnője vagyok és már együtt vagyunk 14 hónapja.

Figyelt kérdés
Amikor először összejöttünk nem törödtem annyira vele h mit vegyek neki csak vettem neki egy parfümöt és kész . de 14 hónap az már nem 1-2 hónap . ugyhogy szeretnék valami szépet :)

#2627
2014. aug. 8. 21:24
 1/5 anonim válasza:
ha írnál esetleg egy listát, hogy mik a kedvenc hobbijai, elfoglaltságai stb., talán megkönnyítenéd a dolgunkat. univerzális ajándék sajnos nem létezik.
2014. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha irok egy listát ugyse fogsz tudni segiteni mert ha én nem tudtam semmit találni miközben tudom h mit szeret akk te se fogsz tudni nekem ötletet adni avval ha irok egy listát arról h mit szeret.. én olyanoktól kértem tanácsot akik párkapcsolatban vannak és leirják h ők mit vettek a párjuknak vagy mit tudnak még ajánlani...
2014. aug. 8. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha én párkapcsolatban vagyok egy horgásszal és vettem neki egy orsót ki vagy segítve?
2014. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de valószinű h nem vagy ha nem tudsz normálisat ajánlani .... xD és am a barátom a játékot meg a zenét szereti kocsikat meg hát ilyen fiús dolgokat ... még irjak listát .. aki fog tudni az majd ir nem kell a te okos segitséges horgászné !!!!!!!!!
2014. aug. 8. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha szereti a játékot akkor vegyél neki azt. Ha konzolon játszik akkor mondjuk egyedi kontrollert. Ha pc-n akkor csináltathatsz egyedi egérpadot.

Nem írtad hány éves, az mondjuk sokat számít.

Előzőnek igaza van, mert az hogy mást mit ad, nem biztos hogy neked segítség lesz.

Én is mindig bajban vagyok az ajándékokkal am :S

Adtam már fotóalbumot amibe a kedvenc képeinket kivagdostam és beragasztottam, meg írtam melléjük. Aztán térképet, amin gombostűvel be lehet jelölni ahol jártunk mikor kirándultunk. Csináltam sóliszt gyurmából kis figurát amit kiszárítottam sütőben. Adtam ruhát, parfümöt, könyvet. Mentünk íjászkodni, befizettem egy 3 alkalmas DJ kurzusra. Főztem neki a kedvencét, sütöttem tortát.

2014. aug. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!