Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek keményebb, h ne...

Hogy legyek keményebb, h ne érdekeljen semmi? 19/L (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Igenylem a torodest, a figyelmet, h valakinek fontos legyek, de minden eggyes nappal ahhoz jutok kozelebb, h senkit nem erdekel mi van velem, nem erdeklodnek utanam, kiveve a baratom mar amikor eszebe jutok... szoval, ezt szeretnem viszonozni mindenkinek!!! Hogy legyek olyan, aki nem bizik senkiben, lelkileg kemeny, nem erdekli semmi es senki?
2014. jún. 9. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor lehet elérni, ha az embert sok csalódás éri, vagy sokat bántják az emberek. Ezektől bizalmatlan lesz mindenkivel. De ameddig nem bánnak el veled durván, addig nem fog változni.
2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:
Ez hulye 5let, nem lelkiekben leszel kemeny hanem kiolod a lelkedet.
2014. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

figyelj neked legalább van párod, nekem az sincs.


Felőlem az emberek érdeklődése abban nyilvánul meg egyedüli módon, hogy segítségemet kérik valamiben, ennyi.

2014. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
majd pár év magány megkeményít.
2014. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem fogja...engem se keményített, sőt lelkileg sokkal gyengébb lettem...bár kitudja, lehet embere válogatja...
2014. jún. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Valamikor én is ilyen akartam lenni, nem sikerült, csak kínlódtam, aztán elég lett. Sokkal jobb érzés inkább szeretettel, bizalommal fordulni a másik ember felé, igaz ott a kockázat, hogy megbánt, kihasznál, de szerintem így még mindig jobb mint bezárkózni és megpróbálni keménynek, érzéketlennek tűnni, ami, megjegyzem úgyse fog sikerülni, mivel alap emberi tulajdonság, hogy vágyunk a szeretetre és mi is szeretnénk szeretni.
2014. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
léleklábason a fedő megremeg, nem kell használni, amíg csak lehet.
2014. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bruce_Wayne ***** válasza:

Az ember alapvető tulajdonsága hogy önző és mindig, minden helyzetben (nem túlzás, gondold csak át akár a szerelem akár a halál kérdését, csak hogy a legnagyobb érzelmi skálákon mozogjunk :)) csak a saját egyéni érdekeit tartja szem előtt.Ilyen szempontból az egész emberi "kapcsolatosdi" csak egy hatalmas színjáték, mert bár a mondás azt tartja hogy "akinek fontos vagy az keresni fog", az igazság valójában ennek az ellentéte, hiszen pont azok fognak keresni akiknek valamilyen érzelmi, vagy egyéb szükségletüket kielégíted...szóval melyik típus "emberibb"? Aki úgymond kihasznál testileg-érzelmileg,vagy aki tudomást sem vesz rólad hiszen nem adsz semmit az életéhez? Kihasználást írtam mert bár azt gondolnád hogy például egy párkapcsolatban nincs ilyen,mivel ott megy az adok-kapok,de nem használja tán ki e két fél egymást kölcsönösen? a válasz meglepő, természetesen igen. Nem fejtegetném jobban a témát, elég mély filozofikus téma ez,kevesen értenék és látnak meg benne a valóságot.

Nekem csak az a kérdésem feléd, hogy miért akarsz olyan lenni mint az átlag ember? A megoldás nem feltétlenül az hogy te is önző módon reagálsz, hanem inkább az hogy megtanulsz önzetlenül és elvárások nélkül élni.Persze ez a nehezebb út, a könnyebb az hogy te is kihasználsz mindenkit, mindenkit éppen arra amire lehet és amire való :)

Alapvetően minden adott számodra is a boldogsághoz,a többi csak biológia :)

2014. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VM.111 válasza:
Most viszitettem el a kilencedik embert aki nagyon fontos volt nekem, öngyilkos akartam lenni..... És most jutottam el arra a szintre hogy mostmár nem akarok megismerni senkit mert félek hogy megszeretem és elveszitem....akit meg szeretek ... Ugy bánok velük mint ahogy még egy gyilkossal sem bánnak, és ezért el üldözöm öket magamtol...egy nagyon közeli barátom van csak és a családommal sem nagyon törödök.... Sulyt emelek, sportolok, minden nappal erös vagyok, van hogy anyonhajszolom magam, nem érdekel semmi és senki csak az amit a fejembe veszek, de igazábol minden éjszaka, nem birok aludni, és csak sirok .....a fájdalmas emlékek ami miatt minden nap ilyen lettem.... Mert igazábol minden pillanatba bennem vannak az emlékek és hiába van meg mindenem, ha az aki miatt ezt elértem nincs velem
2016. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!