Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne neten keresztül...

Hogyan lehetne neten keresztül barátkozni emberekkel?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy tényleg barátság legyen belőle, tartósabb barátság. Volt, hogy valakinek lett neten barátja, akivel találkozott is?

2014. ápr. 19. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem lehet, de a személyes kontaktust semmi nem helyettesíti.
2014. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. De nem rajtam múlt, hogy már megszakadt a kapcsolat.
2014. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem egyszer volt egy nagyon nagy szerencsem es kihuztam egy olyan embert akivel nagyon jo baratok lettunk...sokat irogattunk es talalkoztunk is...de ez tenleg csak szerencse volt hogy kihuztam egy ilyen normalis embert ...lehet hogy neked is szerencsed lesz de ezt nem igerem mer gondolom te is tudod hogy manapsag milyen emberek vannak es nem csak az interneten hanem barhol ...18L
2014. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ide írtam ki, hogy barátokat keresek, írt egy lány, találkoztunk, és barátnők lettünk. Nem mondom, hogy legjobb öribarik vagyunk, de barátnőm lettünk.
2014. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem lett több barátom is a netről. 23 évesen elkezdtem chatelni, sokat beszélgettem. Mivel elég jó volt a kommunikációm, népszerű voltam ott. Már évek óta nem chatelek, sok barátságom elkopott idővel, de egy még mindig megvan mostanra már 9 éve. Egyszer találkoztunk is.

Szóval az a módja, hogy sokat légy fent, és tudj is beszélgetni.

2014. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát nekem 2 barátom lett itt, illetve én itt gyakorin találtam meg a párom is, akivel már lassan fél éve együtt vagyunk :) de amúgy tényleg az a lényeg h tudj bezsélgetni, illetve h legyen időd is feljönni ide, másképp ez nem működik, viszont nekem az egyik barátságom már tönkre ment... a másik viszont még van 17L
2014. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!