Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen az ha a...

Kriszpelló kérdése:

Szerintetek milyen az ha a baratom anyukája beleszol a kapcsolatunkba? Lent

Figyelt kérdés
Amikor a barátom elment hokizni, én vittem az anyukájának a házikat lefenymasolni . Szóba került egyszer a barátom is. Az volt a téma hogy elég sokat veszekedik a legjobb fiu haverommal amiatt mert feltekeny ra . Az anyukája egyszer csak bejelentette nekem, hogy válasszak a barátom vagy a legjobb haverom közül és csk azzal baratkozzak . Ha a barátomat valasztom akkor nem beszélhetek a legjobb barátommal, s ha meg a legjobb haverom akkor felejtsem el a barátom. Mien jogon mondta meg nekem hogy kivel baratkozzak ? Ráadásul a legjobb barátom meg szerelmes is volt valakibe akor . Egesz heten kiborultan sirtam az ágyamban mert nem tudtam donteni....es akor megmondtam a baratom anjanak hogy se a baratommal se a legjobb baratommal nem fogok bestelni....mig ki nem bekulnek.... mondanatok velemenyt ?

2014. márc. 28. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen szituk nekem is fájtak, nem is egy alkalommal, míg végül rájöttem és jó, ha te is megtanulod azt, hogy: Minden rendes és jószívű srác egy fabatkát sem ér, amíg el nem költözik otthonról és még akkor is nem szakad le szinte teljesen az anyai szárnytól. Addig, ameddig a anya még picit is, még távolról is belekotyog és főleg, ha a fiacskája hallgat rá, addig az első nő a srác életében soha nem te leszel, hanem az anyja. Olvass utána: Oedipusz komplexus. Nagyon sajnálom, hogy le kell mondjak a tényleg rendes srácokról emiatt, de az sem buli, hogy én éveken át azért gyötörjem magam, hogy megfeleljek a srác egész családjának. Voltam már olyan szituban is, amikor a srác húga irányította a srácot, olyan is volt már, amikor a srác húga és/vagy anyja szerzett női utánpótlást a srácnak ... persze ezek alig tartottak 1-2 hónapig, ami után nálam kopogtatott újra a srác ... hiába.

Még rosszabb szokott lenni a szitu akkor, amikor a haverokat kérdi ki a srác minden mozdulatról és minden problémáról. Nah, az a férfi teljesen elveszett az életben.

Az ilyen jellegű kapcsolatokat előbb-utóbb fel kell adni, főleg, ha gyűlnek a gyanús szituk egymás után és a mama is egyre keményebb. Te nem a rokonsággal jársz és bújsz ágyba, s nem is a haverokkal, hanem egyszerűen csak a pároddal. Ez legyen előtted minden esetben.

2014. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2014. márc. 29. 07:43
 3/6 Eszter696 válasza:

Szerintem ne mondj le a barátodról, sem a haverodról. Dönsd el te, hogy kivel milyen kapcsolatot szeretnél, senki nem szólhat bele...

De a barátod anyukájával nem tudsz versenyezni, mert az erősebb kötelék-sajnos- ami közte és az anyukája közt van, mint ami köztetek. Neked -szintén sajnos- mondhat pápá-t, de az anyukájának sosem fog. És ez valahol persze helyes, de a te szemszögedből szívás.

De addig örülj, amíg nem a barátodnak mondja, hogy ő ne beszéljen veled... mert te megteheted, hogy figyelmen kívül hagyod anyóspajti "tanácsát" vagy akár el is mondhatnád a barátodnak és hátha megkéri az anyukáját, hogy ne kavarjon...Ha már neki mondja, akkor sjna vesztettél, úgyhogy vigyázz, nehogy aládtegyen...próbálj inkább te beszélni vele, kibékülni és elmondani mit gondolsz, hogy mindketten fontosak neked és ki milyen értelemben. :)

2014. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hadd ne ő mondja már meg,hogy kivel barátkozhatsz, és kivel nem!! Ne hallgass rá, nem parancsolhat neked!! Ha mindkettejükkel elvagy, nem kérhet rá senki, h egyikükkel ne beszélj!! Mind2en fontosak neked, nem kell választanod, h most na!!
2014. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, skkat segitettetek ! :-)
2014. márc. 29. 19:02
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ne ő mondja már meg neked hogy kivel beszéljél.Attól hogy van barátod attól még más fiú barátoddal is lehetsz jóban.
2014. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!