Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem vagyok egy bōbeszé...

Káré Zoltán kérdése:

Ha nem vagyok egy bōbeszédü srác ezért nehézkes az ismerkedés számomra. Mit tehetek? 24/F

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 05:03
 1/8 anonim ***** válasza:

embereld meg magad :) meg amúgy a nők sokkal többet beszélnek, így igazi kincs lehetsz nekik, h meghallgatod őket :) Csak a kezdetekben kell kicsit többet beszélned :)

21/L

2014. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) na és még egy kérdésem volna hozzád hamár lány vagy...

Mennyire számit a külsö a fiuknál nektek lányoknak?? :)

2014. febr. 8. 05:20
 3/8 anonim ***** válasza:
hm.. szerintem emberfüggő, de engem humorral meg egy kedves mosollyal le lehet venni a lábamról. Volt olyan, h vkibe csak a szemszíne/hajszíne miatt szerettem bele
2014. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na az van hogy a humorbol verhetetlen vagyok,ugyanis nem volt eddig olyan lány akit ne birtam volna megnevettetni... de mivelhogy nem vagyok joképü igy sajna nem lett belöle kapcsolat... tehát vmilyen szinten csak számit a külsö...
2014. febr. 8. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
tudod mindenhol vannak felszínes emberek, de szerintem mindenkiben van vmi szép csak megfelelő szögből kell rá nézni. pl. vkinek görbe orra van, de hozzá eszméletlen szép szemei, nos akkor a "néző"-nek a szemeire kellene koncentrálni, tehát az erősségekre és nem a gyengeségekre. Meg igazából önmagunkat vetítjük ki a másikra... pl. egy alakjával elégedetlen nőnek jobban fog tetszeni egy vékony férfi mint egy hasonló testalkatú mint ő, tehát önmagunk beállítottsága (pesszimista, optimista) nagyban befolyásol minket
2014. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Én sem vagyok az. az sem javít a dolgon, hogy szépnek tartanak, mert attól még nem beszélnek velem :D
2014. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23L
2014. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én szivesen beszélgetek veled ha gondolod :)) merthát igaz nem vagyok böbeszédü,de viszont irásban jobban kibirom fejezni magam :D
2014. febr. 10. 03:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!