Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két tűz között elmondjam az...

Két tűz között elmondjam az egyik barátnőmnek hogy akibe szerelmes a másik barátnőmmel van? Sejti hogy össze fognak jönni. (pici magarázat lent)

Figyelt kérdés

Xy nevű barátnőm oktober óta szerelmes egy fiúba aki akkor azt mondta neki hogy komolyan gondolná vele majd másnap hogy össze jött egy csajjal. A srác nem régen szakított a csajjal majd össze jöttek és szakítottak. Ekkor Xy ban lett egy kis remény, hogy beszéljenek de a srác kerüli. Majd Yyx nevű barátnőmmel láta hogy rendszerint beszélgetnek és gondolta Xy hogy össze jöttek. A mai napig kételkedtem de ma mondta Yyx hogy együtt vannak titok de már össze költözést tervezgetik .

Elmondjam hogy tegyen le a srácról.

Vagy nem kavarjam a szart.


2014. jan. 24. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kavard a .... mert hamis az infó. A "kedves" barátnőd akarja elhinteni ezt az infót, mert igy szeretne nem fair módón lépés előnybe kerülni:)


Régi trükk.

2014. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*lépés előnybe kerülni rajtad keresztül, hogy ő a háttérbe tudjon maradni
2014. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem melyik barátnőm nem hamis az infóó
2014. jan. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!