Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm uralkodni...

A legjobb barátnőm uralkodni akar felettem mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmet már kiskorom óta ismerem és mostanában csúnyán beszél velem leéget mások előtt és egyre k*csögebb lesz..néha meg is pofozott és szinte már uralkodni akar felettem kérlek segítsetek!!! de nem szeretném őt elveszteni de ha ezt megírom neki akkor megsértődik és vége..

2014. jan. 6. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, az ilyen nem barátnő :) Vagy beszéld meg vele normálisan, hogy ez téged zavar, és változtasson, vagy hagyd ott :)
2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jézusom...ez elmebeteg. Amúgy pont azért tud uralkodni rajtad, mert félsz, hogy elveszíted. Egyszer hagyd ott a francba és hidd el, még ő fog könyörögni.
2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már egy volt barátnőmet is elvesztettem :| mert mindig megmondtam neki a véleményemet..és őt már nem akarom elveszteni..és ha megmondom neki h mivan akkor tuti besértődik...
2014. jan. 6. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Járj el MMA-zni, vagy karatézni, egy idő után nem fog próbálni uralkodni fölötted :)
2014. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bizony! Sportolj, tanulj meg verekedni!
2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit elveszítesz a véleményed miatt akkor nagyon jól tetted hogy elmondtad neki,tényleg barát lenne az akinek hazudnod kell?
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem ez nem barátnő!!!!!!!!!!! nekem nem egy barátnőm van olyan aki évek óta barátnő és még egy hangos szó sem volt köztünk! szerintem keress egy rendes barátnőt és talán rájön hogy mit vagyis kit veszített,de ne dobd az újat sem...hagy lássa milyen is az igazi barátnő. tényleg egy rendes barátnő legyen és ne csak azért hogy megmutasd neki van neked más is rajta kívül,hanem legyen akire számíthatsz! sok szerencsét!
2014. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Meg;rtem a helyzeted.Tavaly nyáron énis ebbe a helyzetbe voltam.Uralkodni probált , lecsunyázta és kinevette a kedvenc dolgaimat.Köcsögösködött , aztán meguntam és beláttam , hogy ez igy nem mehet tovább.Megmondtam neki , aztán szépen be is sértődőtt.Elkezdtem másokkal is barátkozni és most elmondhatom , hogy megtaláltam amásik fele. Aki mindig mellettem áll és tényleg megért.Vele most önmagam vagyok.Megértem , hogy nem akarod elveszteni és , hogy esetleg régi barátság.De gondolkozz csak el , milyen barátság az amibe te nem érzed jol magad ?! És miért engedted , hogy felpofozzon ? Nyilván azért csinálja mert tudja , hogy félsz tőle.Szerintem üljetek le , mond el neki , hogy a viselkedése rosszul esik és probáljatok változtatni a dolgokon.Ha meg nem érti meg h ez téged bánt akkor azt mondom , hogy olyanokkal barátkozz akik nem ilyenek.Nyilván ez a te dőntésed.Ez csak egy jo tanács, nekem bevált.
2014. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2014. jan. 7. 14:45
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

nem félek tőle!..csak játkból v vicbből "pofozott meg..de nem mondható pofonnak..én is úgyanúgy visszadtam neki..

2014. jan. 8. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!