Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tartsam meg a barátságo...

Hogyan tartsam meg a barátságomat?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, és félek, mivel a legjobb barátnőmmel nem egy suliba megyünk továbbtanulni. Új osztálytársak, új legjobb barátnők. Mit tegyek, hogy megtartsuk a legjobb barátnő- kapcsolatot? Mert az azért más, ha nem napi szinten tudsz vele beszélni, elegek lesznek a hétvégi találkozások? (Tudom, hogy az igazi barátság mindent kibír, meg minden, de akkor is, ez itt a valóság xd) Mit tudtok tanácsolni? És nektek sikerült megtartani a régi barátságokat ilyen helyzetben? Ha igen, hogy?

jól beparáztam segítsetek már...pls :/ :D



2013. nov. 18. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Két emberen fog múlni ez is, ha nem keresitek egymást, vagy az egyikőtöknek "elege" lesz a másikból, akkor nincs értelme erőltetni.


Nem hiszem, hogy gond lenne ebből, de lehet legjobb barátnők már nem lesztek, hanem mással kerül majd szorosabb kapcsolatba vagy akár te is. Nem kell ezt túlgondolni.

2013. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!