Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális baráti közösség...

Normális baráti közösség kialakítása?

Figyelt kérdés
Voltak barátaim, de mindig olyan körben voltam, ahonnan kitűntem. Vagy olyanok, ahol kihasználtak, vagy ahol az oltogatás és egymás alázása volt a menő stb. Mostani köröm ezeken a tereken megfelelőek, de nagyon gyakran mennek kocsmázni és inni. Én ritkán iszom, és nem költök ilyesmire csak úgy. Kocsmákba meg nem akarok járni így nagyon ritkán találkozom velük. Nem vagyok otthonülős, pl gép előtt ülni sem szeretek, de nem iszok, nem drogozok, nem járok diszkókba sem kocsmákba. Nekem az is jó, ha laza házibuliban vagyunk, vagy akár csak kiülünk valahova a napra és beszélgetünk. 23 vagyok és szégyellem, hogy nincsenek értékes, normális barátaim. Szoros barátságokat szeretnék már kialakítani.

2013. nov. 6. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
elhiszem,nálam is így volt,sose találtam normális embereket,mindenki csak az ital,a bulihaverságot akarta,én ebből természetesen nem kértem,barátok nélkül is meglehet lenni,ha az idődet haszon dolgokra fordítod.Fejleszd önmagad,járj el kultúrális helyekre,pl múzeum,színház,akár egy hülye focimeccsre,ahol vmi közös érdeklődés útján,jobban felfigyelhetsz közel normálisabb emberekre,csak rajtad áll a dolog mennyire nyitsz te is.Próbálkozz,sok sikert!
2013. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát tudod ezzel nem tudsz mit kezdeni.. egy idő után találsz majd egy olyan baráti kört aki hasonló gondolkozású lesz mint te..:) én is olyan vagyok mint te csak fiatalabb.:/ de ha szeretnél találni egy normális barátnőd akkor ismerkedj, menj el könytárba vagy olyan helyekre ahol inteligens emberek vannak.
2013. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
22 vagyok, lehetnénk haverok
2013. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!