Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, aki "szakított"...

Van itt olyan, aki "szakított" az egyik barátjával, barátnőjével? Sima barátságról van szó, de úgy tapasztalom, hogy ezek általában csak ki szoktak hűlni, nincs 1 valaki, aki kimondja, hogy elég.

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban nagyon eltávolodtunk a legjobb barátnőmmel, más körökben is mozgunk, de mióta összejött a mostani pasijával le se toj konkrétan. Előtte napi kapcsolatban álltunk, ha nem is tudtunk találkozni személyesen legalább neten beszéltünk (de 5 perc sétára lakunk egymástól...). Nyilván várható volt, hogy nem fog így annyi időt szánni rám, de ami igazán bánt, hogy más barátnőket külön keres, leszervez velük találkozókat, nálunk mindig nekem kell őt keresnem, kérnem, hogy jöjjön már el velem valahova. Úgy érzem magam, mint egy régi rossz házasságban, amikor az egyik fél nagyon elkényelmesedett és semmit sem tesz meg a másikért, de a másik fél még szereti azért. Most jutottam el arra a szintre, hogy elegem van, és utoljára szólok neki, hogy kezdjen el érdeklődni az irányomba vagy hagyjuk az egészet a fenébe, pedig ezzel csak magamat aláznám meg már megint... Másnál is volt hasonló a helyzet? Elmesélné?

2013. szept. 28. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Egzisztenciálisan nem felelsz meg neki, hagyd a francba! Nem ismerted eléggé a barátnőd...
2013. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre válaszolva: igen. Bár hogy pontosabb legyek, csak én hittem el, hogy az egy igazi, jó barátság volt. Konkrétan egyik lány barátomról (nevezzük E.-nek) van szó (ő kapcsolatban van), aki miután szakított velem barátnőm, elkezdett róla mindenfélét terjeszteni. (Hozzá tartozik: ezzel a barátnőmmel, aki szakított velem, már a járásunk előtt is nagyon jó barátok voltunk, és utána is azok maradtunk.)

Ezután E. az összes dolgot, amit én bizalmasan elmondtam neki, elmondta a pasijának, aki a szememre vetette, hogy milyen sz-r barátnőm volt nekem, és örülnek, hogy szakítottunk. Azt hittem, menten idegbajt kapok. Egyrészt az, hogy amit én bizalmasan elmondok neki, ő csak úgy kitálalja, másrészt meg az, hogy örülnek a másik bánatának? Ez betette a kaput. Megmondtam, hogy akkor ennyi volt, innentől ez nem barátság, és nem is lesz az.

2013. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!