Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni egy 14 éves rocker fiúval?

Figyelt kérdés
Mostanság eléggé magányos vagyok, és kellene a beszélgetés más magamhoz hasonló affinitású emberekkel :) Imádom a rock, illetve a metál számokat (Kedvencem az AC/DC, metálból pedig a SOAD) de ezenkívül nagyon sokat ismerek és szeretek :) lehetőleg Veszprém környén (ez előny lenne, de tök más helyről is írhattok :D )

2013. aug. 17. 22:25
 1/6 anonim válasza:
14 éves ROCKER lány. Teljesen más helyről: Csíkszereda xD ha van kedved írj privit :)
2013. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13/l nekem is a kedvencem az AC/DC, habár inkább rapper stílus vagyok, de a rockot is szeretem, az az örök :D
2013. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. voltam, írhatsz nekem, csak nem fogok tudni rögtön válaszolni :)
2013. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem vagyok Veszprém környéki, de ha akarsz, írhatsz privit :) 14/L
2013. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj privit
2013. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egy kicsike városból Bács-Kiskun megyéből, én is egész picike lány korom óta Metallicás, és AC/DC-s vagyok, de a Queen-t, és bármit elhallgatok, ami rock, ha van értelme a szövegnek. :) Metálért meg élek halok. *-* Kezdek tanulgatni hörögni (ha arra az ágára gondolsz)

Írhatnál, vagy én fogok. ;) :D

2013. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!