Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan viselkedjek hogya...

Hogyan viselkedjek hogya barátaim, ismerőseim tiszteljenek?

Figyelt kérdés
rendes,normális srác vagyok és észre vettem hogy a jóságomat sokszor kihasználják!!rengetegszer amikor írok nekik nem is jelentkeznek,de amikor kell valami vagy történik velük valami jó akkor már rögtön elmesélik dicsekvésképpen,de ha én pl. a gondjaimról beszélek nem érdekli őket,na meg ha valami jó történik velem látom rajtuk hogy írigykednek!!!

2013. aug. 15. 12:25
 1/7 anonim válasza:
akkor nem igazi barátok, ez nem tisztelet kérdése, egyszerűen nem érdekli őket az érzéseid. (Mi fiúk egymás között nem is nagyon beszélünk róla, arra vannak a lányok) ha kihasználnak akkor mondj nemet ilyen egyszerű
2013. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: itt is így van, már nem is bízok meg bennük.
2013. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mit kell tenni ilyenkor??
2013. aug. 15. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is megtanulni NEM-et mondani(Mindezt természetesen kultúráltan. Ha indokot kérnek, még azt sem kötelező adni nekik.) Nem pattanni az első szavukra, mint holmi csicska. Ha te mindent megtettél értük és azok után is sz@rnak a fejedre, akkor nem kell nekik mindent megtenni. Akkor általában elgondolkoznak a dolgokon és elkezdenek tisztelni. Ha meg megsértődnek neadjisten nekiállnak feljebb (mert a jó csicska nem engedelmeskedik nekik), akkor meg váltani és olyanok társaságát keresni, akik önmagadért fogadnak el és tisztelnek, nem pedig csak kihasználnak. Valamint örülnek a sikereidnek, és ha valami gondod van meghallgatnak.(Gondolom nem tettél nekik olyat, amiért ki kéne őket engesztelned.)
2013. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amiknek utánanézhetsz a témában.

domináns viselkedés.

magabiztos testbeszéd.

párbeszéd kontroll.


és persze legyél következetes mindig.

ha meg férfi vagy,akkor a gondjaidat tartsd meg magadnak,vagy beszéld meg a családoddal,mást nem érdekel,uh másokat ne fárassz vele.

dicsekedj te is,vagy legalább nyilatkozz valamiről pozitívan,de pitsogj.

2013. nov. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ne pitsogj
2013. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És szerintem ne írj rájuk.Hagyd hogy ők keressék a társaságod.Nemnagyon ismerem a fiukat de ahogy látom szórakozni, hülyéskedni szoktak, lazán dumálni és nem érzelgősködnek.Ha kérdeznek válaszolj, ha mesélnek, ne reagálj ugy hogy hudejó hogy szóbaáltál velem, legjobb barátok vagyunk...:D
2013. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!