Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ha ilyen...

Ti mit tennétek ha ilyen barátaitok lennének?

Figyelt kérdés

Szoktunk négyesbe találkozgatni barátainkkal (én-barátom, ő és barátja), de MINDIG elkésnek. Eddig a legdurvább az volt, hogy 12:30-ra beszéltük meg, hogy átjönnek, erre 17:30 kor hív, hogy ott állnak a kapu előtt, miért nem engedem be őket.(Már nem voltunk otthon). Azt mondta azért késtek, mert ledőltek pihenni és csak akkor keltek fel, de gondolták majd megértem. Ebből nem is lett semmi nagy vita.

Aztán tegnap kaptunk egy meghívást, hogy lemegyünk közösen a boltba, veszünk alapanyagokat, aztán átmegyünk hozzájuk fagyit csinálni, és mivel a mi házunk útba esne, majd csöngetnek. Mondanom sem kell, hogy nem jöttek. Azóta nem beszéltem velük, mert telefonon elérhetetlenek, és facebookon meg nem én fogok rájuk írni, hogy na miért nem jöttek.

Mi barátommal egyszer késtünk el, és akkor 1 órát késtünk, de önhibán kívül, mert a vonat késett, de mi felhívtuk őket.

Egyszer a fejükhöz vágtam (akkor 40 percet késtek csak), hogy ha legközelebb megbeszélünk egy találkozót, akkor hozzáadok egy órát. És akkor még nekik állt följebb, hogy hát nem ők nem késtek egy órát..

Nem szeretném velük megszakítani a kapcsolatot, mert mi 4-en nagyon régóta ismerjük egymást, de ez amit az utóbbi időben csinálnak, az sok.


2013. aug. 7. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt egy késős barátnőm. Bár akkor max telefonon tudtam szólni,de volt,hogy 4-5 órát is késett,mikor átjött. Én úgy voltam vele,hogy ha talizunk valahol várok rá 10 max 15 percet és ha nincs itt akkor elmegyek. Szerencsére megszakadt már a kapcsolatunk
2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!