Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek régen nem volt egy...

Akinek régen nem volt egy igaz barátja sem, de most már van. Hogyan csinálta? Én nem tudok barátkozni.

Figyelt kérdés
Fiúkkal jól kijövök, hamarabb szóbaállok velük, jobban el tudunk beszélgetni. Csak egy idő után vagy meg akarnak d*gni vagy belémszeretnek. Egy lánnyal nem tudok szorosabb viszonyt kialakítani, pedig jó lenne egyszer olyannal is felszabadultan beszélgetni, aki nem akar benézni a bugyimba. Akinek régen nem ment a barátkozás és nem volt barátja sem, de most már van, az hogyan csinálta??? 19L

2013. aug. 7. 10:23
 1/2 Pindus válasza:
Legyél nyitott mindenki felé, de tartsd meg valamennyire a tisztestávolságot magyarul ne mondj el neki egyből mindent. Barátkozz többel menj el velük ide oda és az úgy is ki fog derülni, hogy ki érdemel meg többet, vagyis, hogy a barátod legyen! Az a baj a mai világban nehéz olyat találni akiben meg lehet bízni és jól el lehet vele beszélgetni meg egyebek. De semmi se lehetetlen! Meg az, hogy ki a barátod az úgy is csak a bajban derül ki :) Sok sikert! 20/L
2013. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem neked keresni kéne meleg srácok barátságát! :) Ezt komolyan írom. Én is hasonló cipőben vagyok mint te. Lányokkal nehezen jövök ki, a fiúkkal jobban, de ők meg egy idő után szexet akarnának. Ezért úgy alakult, hogy a legjobb barátom is egy meleg srác és van pár meleg ismerősöm és nagyon jól elvagyunk. :) Mivel ők olyan fiúk, akik nem akarnak a bugyimban matatni.
2013. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!