Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Keressem a "barátaimat" ha ők...

Keressem a "barátaimat" ha ők nem keresnek engem?

Figyelt kérdés
Vannak akikkel jóba vagyok, ha találkozunk, elbeszélgetünk, kedvesek velem, de viszont sose hívnak fel vagy írnak hogy mi van velem. Ha írok nekik akkor vagy visszaírnak vagy nem. Érdemes keresnem őket, vagy hagyjam, úgyis csak az idegeikre megyek? 17/l

2013. aug. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu..én hagyom őket a fenébe.. 17/L
2013. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne az elektronikus kommunikációra alapozz. Nézd meg, mi lesz, ha elhívod őket valahova. Ha nem olyan közeli barátaid, talán kitalálhatnál olyan programot, ami nem csak a beszélgetésről, kávézásról/iszogatásról szól, hanem valami közös tevékenységről. Valami sport, mondjuk röpi, vagy bowling, vagy akár egy mozizás. Attól függ, mit szeretnek. Aztán utána meglátod, utalnak-e arra, mikor találkoztok legközelebb, meg úgy alapból, jól érzik-e magukat. Szerintem egy próbát megér, meg aztán ha mindenki csak azt várná, hogy őt keressék, úgy senki nem keresne senkit.
2013. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, velem is így van. Én hagytam/hagyom őket, azóta megtanultam kik az igaz barátok és kik nem. A barátnőmmel minden nap beszélünk, ellentétben azokkal akik mindig azt mondták: Te vagy a legjobb barátnőm. Szerintem hagyd őket, ismerkedj helyeken, pl.: strandokon :) 19/L
2013. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen 'barataim'. Mikor talalkozunk akkor mindig mondjak, hogy mehetunk majd maskor is meg irjak, ha raerek es kedvesek, jofejek meg ugy latom, hogy jol erzik magukat. De szinte sose keresnek es, ha irok nekik nem mindig valaszolnak. Nem tudom mit csinaljak az ilyenekkel, mert nekem fontosak, de hat nem akarok nyug lenni a nyakukon...:s egyenlore meg keresem oket, aztan majd eldol.

15L

2013. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszoló!

Ha neked fontosak, de Te nekik nem, akkor egyoldalú az egész. Keress új barátokat :) Tudom könnyen beszélek, de igazat beszélek. Én is új barátokat kerestem, régiekkel nem tartom a kapcsolatot. :)

2013. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!