Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtettek? Mit csináljak?...

Elfelejtettek? Mit csináljak? Segítség légyszi

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egyik legjobb barátnőmnek tekintek, de én baromira nme érzem azt hogy ő is igy tekintene rám. Persze aztmondja hogy én nagyon fontos vagyok neki meg minden de azért érezni hogy mégse. Igazából szinte sose keres csak néha-néha, mindig én keresem. A multkor irtam neki megnézte és nemirt vissza. Ezután vártam egy ideig és rámirt de akkor sem rám volt kiváncsi hanem arról mesélt hogy az egyik barátja ne kereste egy ideje és hogy velem beszélt e az a személy meg ilyenek. Ez után kicsit flegmában válaszoltam neki, nagy balhé lett és amikor elmndtam hogy milyen szarul esett hogy elfelejtett azzal jött hogy nagyon sok gondja van és nemirhat mindig mindenkinek. Tény és való hogy tényleg vannak családi problémái de nemhiszem higy ezért elkellene felejtenie. Most meg irt még délután hogy pill akkor le is ment facebokrol de aztán most hogy visszajött nem irt viszont még képet is posztolt magáról ugyhogy tudom hogy tényleg föntvan és nemcsak bevan jelentkezve. Most komolyan, mit tegyek? Nem akarom zavarni/ zaklatni. :(
2013. júl. 21. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Talán azt kéne tenned,hogy te is hanyagolod.Hidd el rájön,hogy fontos vagy neki.Ha ez nem így lenne,akkor nemis volt igazából a barátod.
2013. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!