Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Nektek mennyire jön be,...

Bodzsii kérdése:

Fiúk! Nektek mennyire jön be, ha egy lány karatézik?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kritikát kapok miatta. Fiús dolog,nem illik egy lányhoz, az sem ha sebes vagy kicsit izmosabb mint az átlag stb. Szerintetek is így van?
2013. júl. 21. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ha boxolnál vagy valami igazi versenysportot csinálnál azt mondom kemény vagy:) de a karate igazából itt magyarországon csak hókusz pókusz:DD szóval nyugodtan:P
2013. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi problémám, sőt, kifejezetten bejön.

Én is járok küzdősportra, de ez nem befolyásolja a véleményem.

2013. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem királyság :D Még akár edzhetnénk is együtt xD


Nem hókusz-pókusz csak jó edzőt kell találni :)

2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten megnyugodtam,hogy nem mindenki itéli el:) Szerintem sem hókusz-pókusz! Nagyon jó egyesület tagja vagyok,és kiváló edzőm van. Általában heti 3 edzést tartunk,amik 2 órásak. Ezután megyünk még futni. Szinte minden este futok,olyan 30 percet. Szerintem azért ez nem olyan kevés edzés! Az első kommentelőnek meg annyit,hogy nemsoká már boxolni is járni fogok!:)
2013. júl. 22. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
hát persze:) én 10 éve boxolok már és nekem heti 12 edzésem van, csak azért mondtam hogy van egy kis különbség:)) de hajrá:) amúgy szerintem mindenkinek bejön:) inkább minthogy egy cigis, iszákos kva legyél:P:)
2013. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én azért ilyen rég óta nem csinálom,de messzire szeretnék eljutni,és próbálok mindent megtenni érte! Gratulálok a tíz évhez és további sok sikert! :)
2013. júl. 23. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!