Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FIUK! Nálatok mit jelent az,...

FIUK! Nálatok mit jelent az, hogy gyere át filmezni? Többet is belegondoltok?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem el közelebbről megismerni egy fiút, de régebben az egyik buliban smároltunk.. Alapból ismertük egymást kiskorunk óta... Megkérdezte,átmegyek-e hozzájuk filmet nézni, de nemtudom eldönteni hogy mit akar. Szexet, vagy komolyabban ismerkedni? segítsetek! 17/L

2013. júl. 21. 00:36
 1/10 intrepid ***** válasza:
Igen! Igen! Igen!
2013. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Komolyabban ismerkedni
2013. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan szexelni
2013. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"de régebben az egyik buliban smároltunk."


szerinted mit akar ? szerintem befejezni azt amit ott nem tudtatok ,de használjatok óvszert ,mert nem szeretném ha a következő kérdésed az lenne ,hogy szerintünk terhes vagy-e jó "filmezést"

2013. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
összevissza smárolgatsz bulikban 17 évesen te céda XD hát nem szégyenled el magad???
2013. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de én nemgondolok bele többet és nem vagyok olyan hogy csak ugy lefeküdjek vele.. Megmondjam neki, hogy ne gondoljon bele többet? mert az kicsit gáz lenne ha elekezdene nyommulni és elutasítom...
2013. júl. 21. 00:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem smárolgatok össze vissza mondom ISMERTEM már akkor is!
2013. júl. 21. 00:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérd meg, vigyen moziba filmet nézni.
2013. júl. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Édes vagy.. :)

Azért hívott át, mert reménykedik, hogy megleszel neki. Fogadjunk, hogy pont nem lesznek otthon a szülei... aki komolyan ismerkedni akar, az nem filmezni hív, hanem megkérdezi, hogy mi volt a kedvenc játékod kislánykorodban, hogy mi a véleményed a gazdasági helyzetről, hogy milyennek képzeled az életedet 10 év múlva... egyszóval érdeklődik.

2013. júl. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nálam személy szerint azt jelentené hogy hiányzik egy ember közelsége és jó lenne végre valakit átölelni és a vállán kisírni magam utána pedig simogatná a fejem mikor az ölébe hajtom.

szóval igen többet jelent

2013. júl. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!