Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg jobb flesselve a...

Tényleg jobb flesselve a goa/psy trance?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy diszkós haver mondta, hogy nagyon buli az összes ilyen zene, direkt úgy vannak keverve, hogy a szétcsapott ember érzékeire jobban hassanak.
2013. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre.Fű vagy speed,eki se kellett,elég volt a pia is.De prog house-on is jó volt hasonló szitu.
2013. júl. 13. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek a zenék direkt úgy vannak csinálva. Sőt, sok van köztük, ami józan állapotban hallgathatatlan és csak mikor be vagy állva akkor jössz rá, hogy jéé, ez egy tök jó zene.
2013. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
igen jobb! még amikor jártam ilyen bulikra egyszer azt hittem vidámparkba vagyok! de én mondom neked hanyagold az ilyen helyeket mert elökerül a pián kivül más is.
2013. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom.Kashmirt/K2 ismeri valaki?Vannak még hasonló underground helyek?
2013. júl. 13. 21:32
 6/8 kaligula3741 válasza:
hát én drogok nélkül is élvezem ezt a stílust: nagy trance rajongó vagyok. Aki pedig azért jár ilyen bulikba, hogy jól benyomja magát annak szerintem egy jazz koncert is megteszi (ha be vagy állva az is psy trance érzést vált ki :D
2013. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb, persze azért nem támogatom azokat akik teljesen felelősség nélkül használnak bizonyos szereket, esetleg overdose a becenevük....
2013. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D
2013. júl. 18. 06:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!