Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az nem furcsa ha egy 17 éves...

Az nem furcsa ha egy 17 éves erősen haverkodik egy 12 évessel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

fiú fiúval?

lány lánnyal

vagy

fiú lánnyal? (ha igen a 17 éves a fiú?)

2013. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem minden esetben furcsa
2013. júl. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fiú fiúval

egyik ismerősöm 17 éves és nagyon jó haverja egy szerintem olyan 12 évesnek

17 évesnek nem 16-17 évesekkel kéne haverkodni?

és egy 12 évesnek ez miért lehet jó?

2013. júl. 13. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok


azé nem igen, mert apám amikor megismerte anyámat anyám 13 apám 18 volt, s jól meg vannak lassan 22 éve


énis ismerkedek egypár lánnyal én 8.-as leszek kettő osztálytársam egyik 7.-es lesz (s ennek a húgával is)

meg még nemtom :D

2013. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az 1. válaszoló vagyok


haverkodni lehet volt h felnőttel haverkodtam össze de az már furi ha a legtöbb haverja 12 éves

2013. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne furcsa. Az életkor abszolút nem mérhető össze az érettséggel, fiatalabbak közt gyakran jóval értelmesebbeket találni, ráadásul ez nem is olyan nagy korkülönbség. Teljesen normális, haverkodni akárkivel lehet.
2013. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem függ össze az életkor az érettséggel. Vagy van valami közös téma ami mind a kettőnek fontos (akár sport, akár valamilyen számítógépes játék) és ez összeköti őket, vagy valami olyan szimpátia alakult ki, ami nem megmagyarázható. Dolgoztam több helyen mindenféle korú kollégával, egyesek nagyon unszimpatikusak voltak és nem tudom miért, pedig nem is voltak bunkók velem soha. Másokkal meg (férfi és nő is, fiatalabb vagy idősebb) első alkalom után már úgy beszélgettünk, mintha évek óta ismernénk egymást.
2013. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is barátkozom 13 éves fiúkkal. Általában videójátékokról beszélünk/cserélgetjük őket, de más témák is előjönnek. Bírom őket, mert őszintébbek, mint a korombeli nők és nem akarnak megfektetni, mint a férfiak.

23L

2013. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!