Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ő most kihasznált mint barátnő?

Ő most kihasznált mint barátnő?

Figyelt kérdés
Mindig fedeztem a barátnőmet, hogy ide megy oda megy. Mindig segítettem neki és még nem viszonozta. Arra fogja, hogy én nagyon sokat találkozok a barátommal és nem szánok rá időt. Na szóval mindig fedeztem. Majd rákérdeztem, hogy a másik barátnője hányszor fedezte és minő meglepetés azt mondja, hogy tőle még nem kérte, hogy fedezze. Azaz nem is fedezte sose. Próbált találkozót szervezni, de nekem közbe jött egy családi ügy és nem tudtunk. Majd utána rám se írt, hogy na akkor valamelyik másik nap. Én írtam rá, hogy akkor mikor. De akkor meg neki nem volt jó. Utána nem is erőltette, hagyta a sz*rba.De már unom, hogy azt mondja az anyjának, hogy hozzám jön közbe máshova megy majd azt mondja az anyjának, hogy a másik barátnőjével találkozik és vele is találkozik. Ez most komoly? Csak engem talál meg kérésekkel? Ez kihasználás? Arról meg ne is beszéljünk, hogy utána eljátszotta a hattyúk halálát mikor kiálltam magamért, hogy neki ez nagyon fájt. Szinte zsarolt azzal, hogy ezt sose fogja elfelejteni. Szerintetek?

2013. júl. 12. 10:25
 1/6 anonim válasza:

Bocs, de baleknek néz, mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit az megenged.

Állj a sarkadra és legyél kevésbé engedékeny vele szemben.

Nem kell mindig a mártír szerep, azok sokkal többet szívnak.

2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél a cinkosa egy olyannak, aki hazudozik orrba-szájba a szüleinek. Nem tűnik "legjobb barátnő" kategóriának.
2013. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan!Ne hagyd,hogy tovább kihasználjon az a szégyentelen!Hát bocsi,de az előttem író a balek szót jól mondta,de te változtathatsz rajta!A másik lány lehet,hogy nem hagyta,azért csak téged nyúz!
2013. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Kihasznál, te meg hagyod. Egy barátság is két emberen múlik.
2013. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda az anyjához mond el neki mit és hogyan aztán mond meg neki a magadét és feleltsd el!!
2013. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ilyen nem barátnő!Mond meg neki hogy veled ezt nem csinálhatja tovább,légy vele kemény és hagyd ott mert ő csak kihasznál!
2013. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!