Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet baratok nelkul elni?

Lehet baratok nelkul elni?

Figyelt kérdés
En egy 18 eves lany vagyok. Nincsenek igaz barataim. 8.os koromban az altalanosban mindenki engem csesztetett es alig vartam a gimit, hogy majd ott talalok baratokat. A giminek vege, az allitolagos gimis barataim holnap mennek 12en a balatonra. Miota vege a sulinak senki nem beszel velem. Ha az egyetemen is ez lesz akkor nem tudom mit csinaljak. 1 eve van baratom megsem vagyok boldog hiszen o megis csak mas. Az egyetlen fiu baratomat a pasim meg utalja es idegesiti ha vele irogatok. Talalkozas pedig szinte kizart. Az o baratait meg en nem szeretem. Otlet? Hasonlo tapasztalatok?

2013. júl. 9. 19:39
 1/8 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár azért nekem akad egy-két barátnőm, de nem azok az igazán közeli barátnők, az nekem is hiányzik. Egy olyan, akivel bármikor találkozhatnék, bármit megbeszélhetnék. Barátom legtöbb barátjával én sem jövök ki nagyon, állandóan csak a kocsmában lógnak, nekem nem valami szimpi...van egy fiú haverom nekem is, és az én barátom sem szereti őt, de én mondjuk azért nem találkozok vele, mert 2500 km-re él tőlem, így csak telefonon beszélünk.

Én sem értem sokx, hogy miért van az, hogy nem tudok igazi új barátokra lelni, miért hagynak ki közös programokból sokx - bár ez már a munkahelyi kollégákra vonatkozik, a barátnőim nem hagynak ki a programokból, csak keveset talizunk sajnos...pedig nem tartom magam elviselhetetlennek, meg akik igazi barátaim, azok azért szeretnek, gondolom, akkor mi lehet a baj...??

Sajnos mivel ugyanabban a cipőben járunk, nem nagyon tudok neked segíteni :(

Egyetemen próbálj meg majd hasonló érdeklődésű emberkékkel összekerülni, akkor talán több sikered lesz...

2013. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :) nekem baratnoim szinte sosem voltak, nem jottunk ki, de ahogy latok masokat, olyan jo lenne!
2013. júl. 9. 21:21
 3/8 anonim válasza:
igen én is hasonló helyzetben vagyok! Bár nekem abból kifolyólag nincs senki akivel lóghatnék, mert oylan a stílusom (külsőleg) hogy mások annyira nem szeretik :3 mert ált. az emberek a divatot követik, de nekem egészen más cuccok tetszenek....
2013. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat vicces es szanalmas hogy manapsag ez alapjan valasztanak az emberek baratot:/ szerinte egyaltalan nem az a fontos hogy olyan divatos ruhakban feszengj csak azert hogy szeressenek az emberek!
2013. júl. 11. 02:09
 5/8 anonim válasza:

Miért utálja a pasid a fiú barátodat? Mert fiú?

Nemvagy boldog? Akkor miért vagy meg vele?

2013. júl. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert feleve a srac tobbbet akart tolem mint baratsag de ennek mar jele sincs es tenyleg csak baratok vagyunk! Boldog vagyok vele, baratok szintjen nem vagyok az
2013. júl. 11. 03:16
 7/8 anonim válasza:

Miert nemvagy az? Próbáltál vele beszélni erről?

Amúgy énis ebben a cipőben jártam. Csak nekem nemvolt pasim és elviselhetetlen volt az életem. Aztán bekerültem a gimibe és sikerült kialakitanom tartós barátságokat.

Szóval a tanácsom: nefoglalkozz semmivel , sodrodj az árral, és úgyis találkozni fogsz azokkal az emberekkel, akiket a barátaidnak mondhatsz. És hidd el, az egyetem egy jó hely lesz erre.

2013. júl. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szinte mar minden nap beszelek vele errol es megertem hogy neki ez faj. De o meg megerthetne hogy nekem csak o egyeduli barat mar. Koszonom a jo tanacsot:) es remelem az egyetemen talalok valakit!
2013. júl. 11. 04:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!