Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak addig tart a...

Miért csak addig tart a barátság még iskolába járok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt tanévben 2 iskolába is jártam egyszerre és lett pér barátnőm akikkel jóléreztem magam. Most, hogy vége az iskolának én kerestem őket, hogy beszéljünk, találkozzunk de semmi nem lett belőle. Általában én keresem őket ők csak néha keresnek. Szomorú vagyok amiért ők nem kezdeményeznek találkozást, beszélgetést. Rájöttem, hogy addig voltunk jóban még iskolába jártunk utána meg mindenki eltűnt. 21/L
2013. júl. 4. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Iskolaidőben mindannyiótoknak valamilyen szinten érdeke,hogy jóba legyen a másikkal addig sincs egyedül valószínűleg csak te gondoltad ennyire komolynak ezt a 'barátságot' vagy csak szimplán elfoglaltak ha igazán hiányoznál nekik akkor valószínűleg keresnének...
2013. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első írja. Iskolában "kötelező" összebarátkozni legalább 1-2 emberrel, de van, hogy ezek a barátságok tényleg csak érdekbarátságok, hogy legyen kivel elütni az időt. Bevallom mióta nem járok iskolába én sem vagyok már kíváncsi az akkori barátnőimre, és egyre kevésbé igénylem az emberek társaságát, úgy általában. Majd egyszer lesz egy barátom talán, és annyi elég is lesz. Barátnők nem kellenek.
2013. júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is megszakadt a kapcsolat mindenkivel, pedig lenne igényem rá. De csak a hülyék maradtak mellettem, valószínű azért, mert én is hülye vagyok és nagyon züllött voltam, meg ők is. De a hülyékkel is megszakadt a kapcsolat. Normális emberek meg nem akarnak velem barátkozni, mert én egy hülye feltörekvő érdekember vagyok. Ennyi, csak tükörbe kell nézni.
2013. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ők nem igaz barátok.
2013. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

így szokott ez lenni sajnos:( de ezek akkor nem is voltak igazi barátságok, ezért ne is szomorkodj miattuk:)

tudod a suli után mindenki megy a maga dolgára úgymond, szétszélednek erre-arra az emberek, más környezetbe kerülnek, más emberekkel kell együtt lenniük, más lesz az érdeklődési körük, szóval ezek mind eltávolítják az embereket egymástól.

mondjuk egy igazi jó barátságnak fent kellene maradnia, de ha nem, akkor se búslakodj, majd találasz te is más barátokat, akikkel tovább tart majd a kapcsolatotok:)

2013. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az iskolában többet voltatok együtt. Most h nincs suli úgymond egy kicsit eltávolottatok.
2013. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!