Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most jovok ra hogy egyetlen...

Most jovok ra hogy egyetlen baratom sincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok de csak haverjaim vannak, veluk is alig beszelek.. Eddig 1 legjobb baratnom volt de brutalis amiket csinal.. Nem akarok rendorsegi ugyekbe keveredni miatta szoval mar vele se beszelek.

2 eve van pasim, egyedul ra szamithatok. Raadasul itt a nyar, annyira egyedul erzem magam :(( irjak a haverokra es tegyem erosebbe a kapcsolatot veluk vagymi?! :/

nemtudom mit tegyek.. Szuksegem van tarsasagra meg baratokra..

koszi elore is.


2013. júl. 3. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzateszem falusi vagyok csak az altalanos iskolas haverjaimmal tudnek baratkozni de egyikojuket sem szeretem..mindnek megvan az oka.
2013. júl. 3. 11:49
 2/8 anonim ***** válasza:

a fiúdnak sincs társasága?

Ha van: nem vezetett be a társaságaiba? Kérd ezt tőle!

Ha nincs: keressetek közösen társaásgot!

2013. júl. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De igen van es jofejek de nemtudok elhulyulni veluk , meg mikor ott vagyok , a baratom elvan , en meg hulyen erzem magam :S
2013. júl. 3. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

És akkor külön nem tudod megkeresni őket? És az ő ismeretségi szálaink nem tudsz további barátságokat építeni?

Egyébként nem kell barát ahhoz, hogy ne unatkozz, idegenekkel és ismerősökkel is lehet bármit csinálni.

És egyedül is.:)

Hol laksz?

2013. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telepulest nem irok de balcsinal :))
2013. júl. 3. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

a balcsi azért elég nagy:D így nehéz behatárolni

én fehérvári vagyok

2013. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj. Én a legjobb barátaimat 19 éves korom után ismertem meg. (Most 34 vagyok.) Senkivel nem tartom a kapcsolatot, akiket 17 évesen ismertem.
2013. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de nagyon unatkozok.. itthon vagyok egésznap, a barátom pedig dolgozik..

majd nem sokára megyek énis és akkor nem lesz olyan uncsi :(

2013. júl. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!