Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtették?

Elfelejtették?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom :-( A fèrjem es a baràtaim nem köszöntöttek fel :-( Mar nem szeretnek?A fèrjem ràadàsul egèsz nap a telefonon lòg! Mit tegyek?Szóljak rà hogy mivan ma? :-(

2013. jún. 30. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ma van :) És már a második kérdést írtam ki, mert engem sem köszönt fel senki :) Boldog szülinapot :)

Egyébként szerintem nem felejtették el, csak meglepi lesz :)

2013. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meglepetés party lesz :D
2013. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!1.Neked is Boldog Szülinapot :-) Nem ugy nèz ki mint ha meg akarnanak lepni! DE NAGYON NAGYON BOLDOG LENNÈK HA MÈGIS IGY LENNE :-)
2013. jún. 30. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor fogadd az én szerény köszöntésem:

[link]

2013. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BSZ
2013. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönön Szèpen mindenkinek :-) Na hol is kezdjem,Na szoval a fèrjem elment mert dolga volt,èn pedig rosszul lettem hanyingerem lett ami mar egy hete van,de nem tudtam mitöl,gondoltam megcsinalom a terhessègi tesztet hogy mi van mert kèsik!KISBABÀNK LESSZ :-) :-) :-) Na en nem szoltam semmit mikor az en dragam hazajött!Ugyanis bejelentette hogy anyospajtihoz megyünk vacsira!De nem oda mentünk egy kis vendèglöbe szerveztèk a bulit,mindenki ott volt es NEM FELEJTETTEK EL,ök megleptek de mikor èn is bejelentettem h ma megtudtam anya leszek!ÈLETEM LEGJOBB NAPJA VOLT A MAI!Mindenkinek ilyen szülinapi partyt kivanok!
2013. jún. 30. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2013. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm :-)
2013. júl. 1. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!