Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éve barátság és vége?...

14 éve barátság és vége? Szerintetek? Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem az a kategória de itt többen vagytok és talán többen is tudtok segíteni nekem! A "problémám" az lenne ,hogy van egy legjobb barátnőm (aki egyben az unokahúgom is) és mostanában a barátságunk nagyon megromlott,igazából ez akkor kezdődött amikor elkezdett járni egy fiúval azóta folyton pasizik és sz*rik rám!Több mint 100 km választ el minket és a nyarat együtt szoktuk tölteni,de most nem mehettem mivel az angollal kell foglalkoznom! Nagyon rossz hisz baba korunk óta együtt vagyunk!Ő (volt)az akivel mindent megbeszélhettem..fáj a hiánya! Igazából vannak még barátaim de abból is csak egy akivel úgy mindent átbírok beszélni! Ti mit tennétek a helyemben ,hagyjam őt ? Ha valakinek van kedve BARÁTKOZNI ismétlem BARÁTKOZNI vagy beszélgetni akkor írjatok privátot (15-17 évesek)!15L Bács-Kiskun megye!:)
2013. jún. 29. 00:31
 1/4 anonim válasza:

Sajnos ilyenekre könnyen rámehet egy "barátság". Én már csak így idézőjelben írom, mert az én egykori "legjobb" barátnőmmel való barátságom is erre ment rá. És felmerül az emberben ilyenkor, hogy ez akkor igazi barátság volt-e egyáltalán, ha hagyták így tönkremenni.


Neked kell tudni, hogy hagyod-e. Aztán majd az idő eldönti, hogy meddig bírod cérnával.


22L

2013. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én leszek a legjobb barátod! :)

16/f

2013. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát,majd lesz sokkal roszabb,amikor nem is haragudhatsz érte...

Pl én pasi vagyok,24 éves,van egy 25 éves csaj,aki a legjobb barátom.Vagyis már csak volt,mert férje van,és terhes is,és kb annyira foglalkozik velem,mint a legutolsó haverok...

Szóval a barátság se örök...Meg a szerelem se.

2013. jún. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem volt egy legjobb barátom, aztán 13-14 éves korunkba megromlott, pedig itt van még mindig a sok emlék, a sok játék, mindig náluk voltam vagy ő nálunk :(

Ő egy flegma kúrógéppé változott mára, én meg egy kocka szűzike lettem, de találok bnőt.

F19

2013. jún. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!