Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudok nyíregyházi 10-20...

Hol tudok nyíregyházi 10-20 éves fiúkkal, lányokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy hetet ott leszek a nagyszüleimnél és nem sok mindenkit ismerek. És szeretnék valakit akivel beszélgethetek és hát azért ott hirtelen nehéz találni valakit. Szóval neten valahol tudnék ismerkedni?

15/L



2013. jún. 21. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a neten keresgélj. Nem tudom mit szerethetsz, de én ha valami ismeretlen helyre megyek általában kimegyek ilyen bicikli ugratókhoz, pályákhoz és ott vannak az én stílusomhoz hasonló emberek. Ilyenkor nyáron meg még könnyebb ismerkedni, ha van a közelben valami tó vagy ilyesmi ahol lehet hűsölni, jó fej emberek, buli, pia :D
2013. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én pl. 15 vagyok, bár nem ott lakok, csak ott tanulok és 40 perc amíg beérek :D
2013. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmiféleképp se az interneten ismerkedj,nem tudhatod milyen állatokkal ismerkedsz meg,akik valójában nem is olyanok,mint amilyennek beállítják magukat.Az első hozzászólóhoz hasonlóan ugyan ezt tudom ajánlani,hogy menj ki valahova és ott ismerkedj emberekkel személyesen :)
2013. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azzal a hozzászólásommal persze én sem arra gondoltam, hogy találkozzunk, először ha netről beszéli meg valaki a találkozó teljesen meg kell győződni arról, hogy valóban azzal találkozunk akinek az illető mindja magát
2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!