Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mért van az, hogy előttem jó...

Mért van az, hogy előttem jó pofizik a hátam mögött meg kibeszél? -. -

Figyelt kérdés

Az iskolába van egy csaj akit annyira utálok, hogy nagyon . (k*va, iszik , cigizik, nagy menősködik,hol ott , semmi oka nincs rá : magyarul a ki ha nem ő kategória?!)

Az én 'legjobb barátnőmnek' meg folyton kibeszéljük ... A barátnőm is folyton mondja rá a dolgokat. Egyik nap viszont észre vettem, hogy vele beszél . Ő azt mondta, hogy ő nem vele beszélt, csak ott volt egy csaj mellette, és ő is ott volt. (na szóval ! pl: legyen Bogi a neve akit utálunk a barátnőmmel . A barátnőmnek legyen Hanna a neve. És Bogi mellett, ott volt egy csaj, akinek a neve Fruzsi . De Fruzsi mellett ott volt Bogi is mert ők barátnők. Ám de Hanna beszélni akart Fruzsival, ezért oda ment hozzájuk.) Remélem így egy kicsit érthetőbb . Na szóval, én mindent bevettem Hannának, miközben ő Bogival beszélgetett.

Olyan mézes-mázosan elbeszélgettek ott előttem. Erre számon kértem, hogy mi volt ez , erre ő azt mondta, hogy hagyjuk is mert egy nagyképű k@rva .

Persze, nekem egyből leesett, hogy ez egy kétszínűség felső fokon volt . Ti mit tennétek a helyemben?


2013. jún. 17. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
* legjobb barátnőmmel
2013. jún. 17. 18:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnődet vonzza a másik lány "menő életstílusa".


Vagy így folytatod a barátságotokat, és nem beszélsz ki vele közösen senkit, mert a végén rád fog visszaütni az egész; vagy elkezded koptatni a csajt, mert már nem tudsz megbízni benne.

2013. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 18. 14:40
 4/4 anonim válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok én lány vagyok és 11 éves na ez tök mindegy szerintem mond meg a véleményed de ha nem segít akkor barátkozz a fiukkal én is azt csináltam mikor már besokaltam állj ki magadért!!!!!!!!ha gondolod küldhetsz privátot és akkor beszélgethetünk de meg értem ha nem akarsz velem beszélgetni hisz még csak 11 éves vagyok
2013. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!