Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozna velem valaki...

Barátkozna velem valaki Budapestről?

Figyelt kérdés

25 éves csaj vagyok és iszonyat sok barátom van és haverom. Tényleg, egyszerűen nincs időm találkozni velük annyi van szóval semmi baj nincs velem. nem vagyok gáz arc, de nincs egy olyan igazi legjobb barátnőm. Barátnőim vannak bőven, de olyan igazi, akivel lehet bulizni, szórakozni, akár együtt kiállításra menni, kajálni, elleni olyan nincs. Akivel minden megosztok, első akit felhívok ha baj van. Tudom tök gáz ez így, de teljesen hirtelen ötlet mos :D lehet meg is gondolom magam hamar és törlöm.

Pár infó rólam: 25 éves, szeretek bulizni de nem ilyen dokk meg bed helyekre járok.... undergound vonalak kedvelem inkább ( rap, elektro, tehchno, trance, pesytarnce) és imádom az ilyen kultur. programokat.



#barátnő #barát #legjobb barátnő #legjobb barátot keresek #ki lenen a barátom?
2013. jún. 2. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Dumálhatunk,bár ha nem írnék,akkor bealudtam 24l
2013. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az együtt ellésnél elveszítettem az érdeklődést. :D

Viszont az elmondottak alapján Neked nincs barátod/barátnőd. A barátság pont abban merül ki, hogy együtt tudjátok csinálni azokat a dolgokat, amiket itt felsoroltál, talán még az ellést is. Így az az iszonyatsok az legfeljebb haver lehet, de ha "azokra sincs időd, mert olyan sok van", akkor még ezt a szintet sem üti meg a kapcsolati hálód.

Talán válassz ki néhányat, akikkel elmélyíted a kapcsolatot és barátságot építesz ki ahelyett, hogy a neten keresel még egy ismeretlen ismerőst a már meglévők seregébe.

2013. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
érdekes lenn ha minden barátommal mindig találkoznék! hagyjuk már ezeket a sablonokat "ő csak haver nem is barát" Ők a barátaim, mert sokat vagyok velük, számíthatok rájuk és találkozunk, amikor csak tudunk. DE ők pl nem buliznak, nem járnak el sehova. Sokat dolgoznak és csak egy bizonyos helyre járnak ki, közel az otthonhoz.továbbá én arról a kivételes egy valakiről beszélek. tudod amúgy "bff" :D Kössz a tanácsot, de teljesen rosszul láttad a dolgot :) .."el lenni"
2013. jún. 13. 01:13
 4/5 A kérdező kommentje:
És véleményem szerint, egy bizonyos kor felett megesik az, ha az embernek nem jut mindig ideje a barátai, azaz nincs szabad ideje. Egy barátság nem azon alapszik, hogy kivel mennyit találkozol és mennyi időd van rá :)
2013. jún. 13. 01:15
 5/5 anonim válasza:
írj nekem ha van kedved ismerkedni srác vok.. de szívesen barátkoznák nekem sincs igaz barátom
2013. jún. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!