Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak a legjobb...

Mit csinaljak a legjobb baratnommel?

Figyelt kérdés
osszevesztunk. Azert mert o azt gondolja h elhanyagolom egy masikbaratnom miatt aki az o osztalytarsa. Pedig ok joba vannak. most 8.osok. Es azt mondta h o csak 3. kerek. De szerintem nem igy van. En nagyon szeretem ot. idosebb nalam.es most fog ballagni. es a jovoben meg nem talizunk mert sokaig van suliban hetvegen meg az apjanal. De szerintem nem baj ha massal is baratkozok. es aut mondta h kilep az eletbol . es h neki nehez. de en nem akarom. es meg azt mondta h mar ne beszeljunk h szokja a szitut h en nem vagyok. Elhanyagolom? Mostanaba kevesebbet beszelek vele, de ennyire? Nem akarom elveszíteni.. (nincs ekezetem)

#barátság #összeveszés.
2013. máj. 23. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Menj aludni kislány, késő van!
2013. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs sulim..
2013. máj. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!