Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismertek jó barát kereső oldalt?

Ismertek jó barát kereső oldalt?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni magam mellé egy-két hasonló érdeklődésű barátnőt, mert sajnos lány létemre csak fiú barátaim vannak. Akikkel amúgy jól elvagyok, de azért van olyan téma, amit velük azért mégsem beszélhetek meg!

2013. máj. 23. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van nyelvtudásod: [link]

Itt találtam egy nagyon kedves német barátnőmet, aki időközben szert tett némi magyar nyelvtudásra is, mivel a vőlegénye magyar :) Fent vannak magyarok is, szóval velük is barátkozhatsz ha szeretnél.

Én is (majdnem) mindenkivel szívesen barátkozok az oldalon szóval nyugodtan kipróbálhatod te is :)

Mindig jó ha új barátai is lesznek az embernek a régiek megtartása mellett.

24/N

2013. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez se rossz, de környékemen szeretnék találni ilyet, akivel találkozhatok is! :)
2013. máj. 23. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, én is feltettem egy hasonló kérdést pár napja, de ott se tudtak semmit.
2013. máj. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt városra is rákereshetsz :) nekem per pill nem jön be az oldal, de sztem idő kérdése csak mert amúgy mindig be szokott.

1. voltam

2013. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!